Venkovní sprchy k bazénu

Černá solární sprcha Alu se zásobníkem na 40 l

Solární sprcha Alu 40 l v černém provedení potěší každého. Nezáleží, jak velkým pozemkem disponujete. Tato praktická venkovní sprcha se vejde kamkoli. Je možné provést pevnou montáž sprchy v exteriéru. Rovněž nabízí jednoduché napojení k zahradní hadici. Prim hraje ovšem to, že solární sprcha se zásobníkem až 40 l se naplní pouze studenou vodou. Zásobník absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na možných 50 °C.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Bazénová sprcha GRE Minimal s kohoutkem na oplach nohou

Pokud si rádi zpříjemníte pohodové letní dny na své zahradě u bazénu, pak také dozajista oceníte i praktické příslušenství v podobě bazénové sprchy. Tato sprcha v minimalistickém provedení značky GRE vám bezpochyby perfektně poslouží. Útlá nerezová konstrukce s kruhovou základnou dosahuje výšky 216 cm, takže se mohou pohodlně osprchovat i osoby vyššího vzrůstu.

Cena v době recenze: 5 500 Kč

Solární sprcha s velkým zásobníkem Hawaj Fantasy Rain 35 l

Léto, slunce, pohoda, a k tomu bazén, co víc si přát? Možná ještě jednu věc, která vám tento čas zpříjemní, a tou je kvalitní solární sprcha Hawaj Fantasy Rain. Její k životnímu prostředí šetrný a zároveň úsporný provoz je jistě nezpochybnitelnou výhodou. Designově atraktivní konstrukce sprchy v černo stříbrné barvě zahrnuje jak solární kolektor, tak také zásobník na ohřátou vodu o objemu 35 litrů.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Zahradní solární sprcha s ruční sprchovou hlavicí

Milovníci zahradních bazénů dozajista čas od času pokukují po zahradních sprchách. Pokud patříte mezi ně a stále váháte, zda si sprchu pořídit, pak vězte, že právě nyní je ten správný čas na její koupi. Top produktem jsou v současnosti energeticky úsporné solární sprchy. Skvělým zástupcem je právě tato solární sprcha Uno od značky Marimex.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Dřevěná sprcha k bazénu Stilista Cascata

Jestli sdílíte názor, že není nad kvalitní dřevěný nábytek, pak vám určitě padne do oka i tato elegantní zahradní sprcha Stilista Cascata. K vašemu bazénu, chatě či na zahradu se bude perfektně hodit nejen v horkých letních dnech. Zahradní sprcha v úžasném designu nabídne jak opláchnutí před i po pobytu v bazénu, tak třeba osvěžení po práci na zahradě.

Cena v době recenze: 2 950 Kč

Designová solární sprcha 23 litrů s nastavitelnou hlavicí

Máte rádi moderní věci, baví vás se jimi obklopovat, a to jak v domácnosti, tak i na své zahradě? Pak vás určitě zaujme i tato opravdu výjimečná designová solární sprcha od značky Hometrade. Hodí se jak k vašemu bazénu, tak i na zahradu či na chatu. Ušetří vám čas i peníze, jelikož její provoz je takřka bez nákladů. Vodní nádržka má objem 23 litrů.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Solární sprcha Speedshower s objemem 20l

Solární energie patří mezi příjemné výdobytky moderní doby, snadno ji lze použít i na vaší zahradě, kupříkladu k ohřevu vody. Pomocí solární sprchy si léto u bazénu či na chatě ještě více zpříjemníte. Budete mít teplou vodu bez dalších nákladů, což jistě potěší. Sprcha má příjemný design, který kombinuje plastové tělo s nádržkou na vodu s objemem 20 litrů a úzkou trubkou z nerezové oceli, na niž se napojuje sprchová hlavice.

Cena v době recenze: 3 300 Kč

Ekologická solární sprcha Hawaj Uno 38 l s dlouhou hlavicí

Češi si umí čas na své zahradě neuvěřitelně užít. Kromě krásných rostlin, květin a výpěstků si vytvoří dokonalou relaxační zónu v podobě zákoutí u bazénu, kde si dopřejí odpočinek i zábavu. Chcete-li svůj čas u bazénu povýšit na novou úroveň a zajistit si komfort a pohodlí, pak určitě neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou solární sprchu.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Malá a levná venkovní solární sprcha Sunny Style

Máte na své zahradě menší bazén a toužíte po bazénové sprše, ale říkáte si, že se vám to nevyplatí? Pak se mýlíte a tato úžasná solární sprcha Sunny style od značky Marimex je přesně tím, co potřebujete. Před koupáním v bazénu i po něm určitě oceníte příjemně teplou vodu, kterou si díky osmilitrovému integrovanému zásobníku na vodu užijete vy i vaše rodina. Sprcha má příjemný originální design, který se krásně hodí do přírody.

Zahradní solární sprcha 38 litrů z UV odolného plastu

Zvažujete-li koupi zahradní sprchy k bazénu či na svou zahradu k letnímu osvěžení po náročném dni v práci nebo po sekání trávníku, pak určitě důkladně vybírejte. U solárních sprch je velkou výhodou ohřev vody bez použití elektrické energie. Sluneční paprsky udělají práci levněji a vy budete nadmíru spokojeni.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Solární sprcha Hometrade 20 litrů k zapuštěnému zahradnímu bazénu

Také je pro vás největším odpočinkem čas strávený na vlastní zahradě, na terase, u bazénu? Pak vám možná k dokonalosti chybí už jen zahradní sprcha. Je-li tomu opravdu tak, pak se to dá snadno a rychle napravit. Tato perfektní solární sprcha Hometrade má zásobník na vodu s obsahem dvaceti litrů. Díky ekologické a současně úsporné formě ohřevu nezatíží vaši peněženku. Zajímavý moderní design sprchy se stabilní kovovou základnou doplňují armatury z chromovaného kovu.

Cena v době recenze: 2 250 Kč

Bazénová sprcha na studenou vodu s kropítkem na hadici

Ruční sprcha s kohoutkem na oplach nohou. Sprcha k bazénu vyrobená s nerezové oceli AISI 304. Průměr těla 43mm. Dodávána včetně plastového kotvení. Výška stojanu 1,05m.

Cena v době recenze: 8 680 Kč

Solární sprcha na zahradu s dlouhou hlavicí 38 l

Solární sprcha Hawaj Uno 38 l je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody.

Cena v době recenze: 3 149 Kč

Praktická solární sprcha v černém provedení

Solární sprcha Hawaj Alu 40l | černá. Solární sprcha je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Solární sprchu lze využívat zhruba od dubna do září, při příznivém počasí samozřejmě i déle. Doporučujeme její umístění v takové části zahrady, kam slunce svítí největší část dne a zároveň bude sprcha chráněna před větrem

Cena v době recenze: 4 399 Kč

Solární sprcha Marimex UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Pojme až 22 l vody. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Horní sprchovací hlavice je vybavena kloubem pro polohování. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen ventil, nedochází k úniku vody.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Solární sprcha s nastavitelnou hlavicí Cool 20 l

Pomocí solární sprchy získáte příjemně teplou vodu ekologicky a navíc zcela zdarma. Solární sprcha se plní pouze studenou vodou do zásobníku, který absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na teplotu 50°C. Nastavitelná sprchová hlavice. Pákový kohout na studenou i teplou vodu. Zahradní solární sprcha Cool 20 litrů je vyrobena z UV odolného plastu se spodní patkou pro uchycení k podlaze.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Zlevněná solární sprcha 35 litrů HT4604 Hometrade

Díky solární sprše máte teplou vodu s nulovými náklady. Ohřev vody bez elektřiny. Solární sprcha má kovovou základu, která zaručuje stabilitu. Armatury jsou z chromovaného kovu. Sprchová hlavice je snadno nastavitelná a otočná o 180 stupňů.

Cena v době recenze: 2 790 Kč

Nerezová sprcha k zahradnímu bazénu ASTRALPOOL

Sprcha k bazénům je vyrobeny z nerezové oceli. Průměr 43mm. Dodávána včetně plastového kotvení. Výška kropítka od země 2,00m.

Cena v době recenze: 6 575 Kč

Solární sprcha Marimex Sun

Zahradní sprcha je určena pro venkovní použití se zajištěním ohřevu vnitřního objemu 8 l vody pomocí ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen ventil, nedochází k úniku vody.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Výprodej solární sprcha na zahradu 38 litrů

Solární sprcha Hawaj 38 l je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Solární sprcha k zahradnímu bazénu Fantasy Rain 34 l

Pomocí solární sprchy získáte příjemně teplou vodu ekologicky a navíc zcela zdarma. Solární sprcha se plní pouze studenou vodou do zásobníku, který absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na teplotu 50°C. Nastavitelná sprchová hlavice. Pákový kohout na studenou i teplou vodu.

Cena v době recenze: 2 999 Kč

Luxusní dřevoplastová ratanová sprcha na zahradu Dekorhome

Pořiďte si naši polyratanovou zahradní sprchu a užijte si osvěžující sprchu na čerstvém vzduchu přímo na své zahradě. Tato stylová zahradní sprcha má polyratanový stojan a základnu z dřevoplastu. Oba materiály jsou známé svou odolností proti nepříznivému počasí a svou trvanlivostí.

Cena v době recenze: 5 558 Kč