Bazén se slanou vodou

Chcete mít doma na zahradě kousek svého moře? Pak je pro vás ideální volbou bazén se slanou vodou. Slaná voda v zahradních bazénech je čím dál tím oblíbenější. Může za to hned několik věcí. V první řadě obliba slaných bazénů stoupá kvůli četnějšímu výskytu atopického ekzému, lupénky a jiných kožních onemocnění, které vznikají na podkladě alergické reakce. Slaná voda totiž na rozdíl od klasické chlorované vody tolik pokožku nedráždí, nevysušuje, a dokonce má antiseptické účinky.

Druhým důvodem je snazší údržba bazénu a nižší spotřeba bazénové chemie, díky čemuž ušetříte několik stovek korun za sezonu. Mnoho lidí se ale domnívá, že bazény se slanou vodou vůbec žádný chlor nepotřebují, což není tak úplně pravda. Proto abyste totiž v bazénu docílili slané vody, potřebujete tzv. solinátor, který funguje na principu elektrolýzy a uvolňuje do vody plynný chlor, jenž vodu dezinfikuje. Zároveň si je potřeba uvědomit, že slaná voda v bazénu není ve skutečnosti tolik slaná.

Dřevěný osmiúhelníkový zahradní bazén 5,0 x 1,27m s pískovou filtrací

Představujeme vám dřevěný bazén GRE Nature Wood Violette 2, který přinese do vaší zahrady kousek přírody a originalitu. Tento osmiboký bazén s rozměry 5,0 x 1,27 m je vyroben z kvalitní borovice pěstované ve Francii. Dřevo je hluboce impregnováno, což zajišťuje jeho dlouhou životnost a odolnost vůči škůdcům i UV záření. Certifikace PEFC zaručuje, že dřevo pochází z šetrné a udržitelné těžby, která podporuje obnovu lesů. S bazénem GRE Nature Wood Violette 2 získáte nejen luxusní vzhled, ale také vysokou funkčnost. Písková filtrace s výkonem 6 m³/h se postará o čistotu vody, zatímco robustní konstrukce z dřevěných bloků o síle 4,6 cm poskytuje stabilitu a pevnost.

Cena v době recenze: 79 900 Kč

Nadzemní zahradní bazén s filtrací Bestway 3.66 x 1.00 m imitace dřeva

Představte si, jak se vaše zahrada promění v dokonalou oázu zábavy a relaxace s nadzemním zahradním bazénem s filtrací Bestway 3,66 x 1,00 m Imitace dřeva. Tento ohromující bazén, navržený tak, aby připomínal přírodní dřevo, se nepochybně stane ozdobou vaší zahrady. Bazén Bestway® Steel Pro MAX je neuvěřitelně oblíbený samonosný rodinný bazén, který je ideální pro vytváření nezapomenutelných letních vzpomínek s vašimi blízkými. Jednou z nejpůsobivějších vlastností tohoto pozoruhodného bazénu je jeho jednoduchá montáž, díky níž ho každý snadno sestaví a užije si ho během chvilky.

Cena v době recenze: 6 499 Kč