Bazénové příslušenství

Bazénové schůdky – výška stěny bazénu do 1,22 m

Takže máte bazén s výškou stěny až 1,22 metru? Pak pro vás máme přesně to pravé – naše úžasné kovové schůdky s plastovými nášlapy! Po nich se velmi snadno vstupuje do bazénu a vystupuje z něj. Už se nebudete trápit a mávat kolem sebe jako velryba na pláži, příteli. S našimi schůdky do bazénu budete klouzat do vody a z vody jako ladný delfín. Ale počkejte, je toho ještě víc! Tyto schůdky neslouží jen pro vaše pohodlí, ale také jako další bezpečnostní prvek pro váš nadzemní bazén. Udržováním těchto schůdků v čistotě zabráníte nechtěnému ponoření nic netušících dětí nebo zvířat.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Velký nadzemní kruhový zahradní bazén Florida Premium Greywood 4,57×1,22 m s filtrací

Hledáte dokonalý doplněk do své zahradní oázy? Nehledejte nic jiného než velký nadzemní kruhový zahradní bazén Florida Premium Greywood 4,57×1,22 m s filtrací. Tento bazén je nejen vizuálně ohromující svým elegantním designem v barvě šedého dřeva, ale nabízí také řadu výhod, které vám koupání opravdu zpříjemní. Jednou z největších výhod bazénu Florida Premium Greywood je jeho stabilní konstrukce. Tento bazén je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, takže odolá povětrnostním vlivům a poskytne vám i vaší rodině dlouhá léta zábavy. Jeho robustní konstrukce zajišťuje, že si bazén můžete užívat bez obav z jakýchkoli konstrukčních problémů.

Cena v době recenze: 6 990 Kč

Stanové zastřešení bazénu levně

Představte si parné letní odpoledne, kdy slunce neúprosně praží, zatímco vy ležíte u bazénu a toužíte po chladivém odpočinku od horka. Nebojte se, protože řešení je tu – zastřešení stanového bazénu! Tento geniální vynález způsobí revoluci ve vašem bazénu, protože vám poskytne tolik potřebný stín a ochranu před škodlivým UV zářením, a to vše za přijatelnou cenu.

Cena v době recenze: 2 519 Kč

Zastřešení kryt na bazén v moderním designu

Kryt na bazén vidaXL ve tvaru kopule zaujme na první pohled důmyslným provedením. Jedná se o praktické a efektivní zastřešení bazénu. Díky transparentnímu provedení umožňuje skvělý výhled po okolí bazénu. Kopule s jedinečným systémem se velmi snadno otevírá a zavírá. Tímto zastřešením dochází k eliminaci znečištění vody v podobě listí, prachu, ale také hmyzu apod. Rovněž je zárukou i rychlejšího ohřevu vody a snížení tepelných ztrát během noci.

Cena v době recenze: 10 409 Kč

Bazén Intex Easy Set 305 cm s příslušenstvím

Bazén Easy Set od značky Intex je prostě sázkou na jistotu a garancí vaší spokojenosti. Zároveň vyniká poměrem kvality a ceny. Jedná se o nadzemní typ bazénu, který se těší značné oblíbenosti. Zahradní bazén oceníte pro bezproblémové užívání, jednoduchou manipulaci a skladnost, jakožto snadnou údržbu. Součástí balení je i rovněž praktické příslušenství v podobě kartušové filtrace, která zvýší kvalitu vody a sníží provozní náklady. S pořízením tohoto bazénu získáte i zdarma nafukovací míč. Nadzemní kruhový bazén je vybaven rychle vypouštěcím ventilem a pumpou pro snadné zprovoznění.

Cena v době recenze: 1 790 Kč

Bazénová písková filtrace s 6cestným ventilem

Písková filtrace s čerpadlem zajišťuje cirkulaci vody vašeho bazénu a udržuje ji v čistotě. Můžete ji naplnit filtračním pískem nebo filtračními kuličkami. Snadná údržba a dlouhá životnost: Toto příslušenství k bazénu nevyžaduje příliš péče, aby udrželo vodu v bazénu čistou. Výkonná písková filtrace je vyrobena z oceli, PE a ABS, takže je vysoce odolná. Snadno čitelné: Bazénový filtr má vícecestný ventil pro snadné ovládání a dobře čitelný manometr.

Cena v době recenze: 4 319 Kč

Výkonný automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC

Automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC vyniká kvalitou provedení, výkonem a velmi tichým chodem. Zajistí čištění vašeho bazénu, a to zcela automaticky bez vaší asistence. Vysavač je vybaven kvalitními filtry. Filtrační koš je snadno přístupný a filtry je možné tak jednoduše vypláchnout pomocí zahradní hadice a nechat následně uschnout. Integrované kartáče jsou vhodné pro všechny povrchy bazénů, a to i ty velmi hladké. Tento typ automatického vysavače je vhodný pro všechny druhy bazénů, ať už nadzemní či zapuštěné, tak i ty s klasickou PVC folií, plastové, keramické, nerezové, dlaždicové apod.

Cena v době recenze: 25 990 Kč

Ruční bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe s postranními štětinami

Jak prodloužit čistotu v bazénu? Jak se efektivně zbavit nečistot? Který pomocník vám v tomto směru pomůže? Mezi nepostradatelné doplňky výbavy k zahradnímu bazénu patří vysavač. Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe je určen pro všechny typy bazénů. Jedná se o ruční bazénový vysavač s kvalitní výbavou. Je určen pro čištění dna i stěn bazénu. Vysavač je vybaven speciálním olověným závažím, díky kterému při vysávání dna bazénu je dostatečně stabilní a drží se u dna bazénu. Připojení této kvalitní vakuové hlavice je možné na standardní teleskopickou tyč i na vysavačovou hadici o průměru 32 a 38 mm.

Cena v době recenze: 499 Kč

Kvalitní kruhový bazén Intex Prism Frame 26702 s příslušenstvím

Bazén Prism Frame 26702 o rozměru 305×76 cm zaujme na první pohled kvalitou provedení. Potěší vás, ale také celou rodinu a rozhodně i vaši peněženku. Vyniká jak moderním a nadčasovým designem, hodí se do každé zahrady, tak jej hlavně oceníte po materiální stránce. Zahradní bazén se pyšní odolností, stabilitou a snadnou montáží. Kdy prakticky během chvíle máte postaveno a po napuštění vodou je možné si už užívat vodní radovánky. Zásluhou precizního provedení skýtá bazén bezproblémové užívání a dlouhou životnost. Bazén vysoké kvality je rezistentní vůči poškození. Součástí bazénu je i praktické čerpadlo, nafukovací míč a nafukovací kruh.

Cena v době recenze: 2 990 Kč

Výkonná kartušová filtrace 3028 l/hod

Kartušová filtrace se pyšní výkonností a to až 3028 l/h. Je nepostradatelná pro všechny majitele rodinných bazénů. Podstata spočívá v průběžném zbavování nečistot. Použitím této kartušové filtrace výrazně snížíte spotřebu použití prostředků bazénové chemie. Ušetříte, a ještě uděláte více pro své zdraví a bezpečnost. Čím více tak snížíte použití chemie, tím lepší koupání máte. Není tedy divu, že právě kartušová filtrace patří mezi nejoblíbenější a nejpoužívaněji. Je zkrátka osvědčenou kvalitou.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Praktický výkonný poloautomatický bazénový vysavač ProStar

Jak udržet v bazénu čistou vodu? Jak se co nejvíce vyhnout bazénové chemii? Vysavač ProStar Vac Trendy Marimex je určen pro nadzemní i zapuštěné typy bazénů. Je ideálním řešením pro ty, kdo mají menší či středně velký bazén. Vzhledem k tomu, že tento typ vysavače skýtá efektivní uplatnění ve všech bazénech, díky tomu tak snížíte právě použití jakékoli chemie a jiných prostředků. S pomocí vysavače zbavíte bazén nejen hrubých nečistit, ale také kalu. Poloautomatický vysavač oceníte pro jeho samostatný chod.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Bazénový vysavač Star Vac Marimex

Univerzální bazénový vysavač. Je možné připojit k většině bazénů prodávaných v ČR. Vysavač Star Vac obsahuje sadu nástavců pro efektivnější údržbu, jako je např. modul na vysávání rohů bazénů.

Cena v době recenze: 699 Kč

Písková filtrace EXPERT PLUS 8327 l/hod

Písková filtrace EXPERT PLUS používá k zachycování nečistot písek křemičitý, který proti protékající vodě klade přirozený odpor a zachycuje tak v mezerách většinu nečistot. Písková filtrace EXPERT PLUS poskytuje maximální výkon při průtoku 8327 litrů/hod. S použitím pískové filtrace zároveň snižujete množství používané bazénové chemie. Součástí filtrace je i hadice na připojení k bazénu 38 mm a redukce 32 mm. 

Cena v době recenze: 5 499 Kč

Praktické schůdky k bazénům Tampa

Schůdky k bazénům Tampa skýtají snadný vstup a výstup. Pro pohodlné a jednoduché koupání v bazénu používejte kovové schůdky s plastovými stupínky.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Skládací malá hladinová síťka na nečistoty

Hladinová síťka na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu. Délku tyče si volíte pomocí šroubovacích nástavců. Praktický pomocník pro zbavení nečistot ve vašem bazénu.

Cena v době recenze: 239 Kč

Praktické bezpečnostní schůdky k zahradnímu bazénu

Schůdky k bazénům o výšce stěny do 1,22 m jsou velmi praktickou a ocenitelnou záležitostí. Schůdky jsou určené pro nadzemní typy bazénů do výšky stěny 1,22 m. Kovové schůdky jsou opatřeny modrými plastovými stupínky pro co nejvyšší pohodlí při užívání. Schůdky jsou důležitým doplňkem k bazénu. Zajistí bezpečnost a komfort při vstupu do bazénu a následně poté výstup.

Cena v době recenze: 1 790 Kč

Bazén v ratanovém designu s příslušenstvím

Bazén s příslušenstvím o rozměru 4,88×1,22 m v imitaci ratanového designu zajistí jak užití si bazénu, tak i pěkně oživí každý exteriér. Vdechne jistý punc elegance. Zásluhou kruhového tvaru se jednak snadno sestaví a rovněž efektivně zabírá méně místa. Součástí balení je i příslušenství, které tvoří kartušová filtrace, kryt bazénu chránící proti větším nečistotám a udržení teploty vody, dávkovač bazénové chemie a bezpečnostní žebřík pro snadný vstup i výstup.

Cena v době recenze: 13 419 Kč

Bazén s kovovou konstrukcí a filtrací

Bazén s konstrukcí a filtrací v moderním designu je vhodný do každé zahrady, kde bude nejen pěkně vypadat, ale především poskytne v teplých dnech to nejlepší osvěžení. Nadzemní bazén kulatého tvaru o průměru 3,66 m vyniká pevnou konstrukcí, která zajišťuje náležitou stabilitu. Výška bazénu je 0,76 m. Moderní zahradní bazén je dodáván včetně kartušové filtrace.

Cena v době recenze: 3 799 Kč

Nadzemní bazén s filtrací a příslušenstvím

Bazén INTEX Rectangular Ultra Frame XTR o rozměru 549x274x132 cm je určen do každé zahrady. Je zárukou užití si osvěžení, koupání a dovádění ve vodě. Díky pískové filtraci se zvýší kvalita vody a současně razantně sníží provozní náklady bazénu. Zásluhou krycí plachty zajistíte eliminaci větších nečistot ve vodě, ale také zvýšíte teplotu vody v bazénu. Tento typ venkovního nadzemního bazénu vyniká kvalitní, odolnou a stabilní konstrukcí. Rovněž stěny jsou ze speciálního zesíleného materiálu. Tento krásný luxusní bazén je sázkou na jistotu.

Cena v době recenze: 23 300 Kč

Nadzemní bazén s filtračním setem

Bazén Bestway Fast Set Ø457 x 84 cm | komplet set s filtrací. Nadzemní bazén určený pro povrchovou montáž, velice jednoduše rozložíte, následně stačí pouze nafouknout horní prstenec a bazén napustit vodou.

Cena v době recenze: 4 799 Kč

Moderní solární sprcha v praktickém provedení

Jak si užít osvěžení v horkých dnech i v případě, že nemáte místo na bazén? Či jak ještě více zajistit co nejčistší vodu v bazénu? K tomuto účelu vám dokonale poslouží zahradní sprcha. Solární sprcha Hawaj 38 l v černo-stříbrném provedení vám umožňuje snadný ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Díky tomu vám tento výrobek šetří peníze. Pracuje na bázi solární energie, respektive slunečních paprsků. Vy si sami určíte teplotu a to díky pákovému kohoutku s regulací studené/teplé vody. Důležité je umístění. Nejvhodnější je místo, kam nejvíce svítí slunce. Zahradní sprcha je snadná na ovládání i mobilitu. Sprcha má i separátní kohoutek pro mytí nohou.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Šedý nadzemní bazén Florida Premium 4,88×1,22 m s pískovou filtrací

Vylepšená verze luxusního bazénu Florida Premium Grey vznikla pro náročné uživatele, kteří hledají bezpečný, kvalitní a vzhledově líbivý bazén na svoji zahradu. Tento bazén totiž dovede splnit všechny sny o dokonalém zahradním bazénu a nabídnout ještě něco na víc. Bazén tvoří boční stěny ze zpevněného PVC složeného ze tří vrstev a obvodová a nosná konstrukce chráněná proti korozi.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Praktická solární plachta na zahradní bazén

Prodlužte svou koupací sezónu s naším solárním bazénovým krytem! Solární kryt se usazuje přímo na vodní hladinu uvnitř okrajů vašeho bazénu, a proto dokáže v závislosti na množství přímého slunečního svitu zvýšit teplotu vody ve vašem bazénu až o 1 stupeň Celsia.

Cena v době recenze: 1 474 Kč

Veselé teploměry do bazénu se zvířátkem

S teploměrem můžete rychle zkontrolovat teplotu bazénu. Zvířata se vznášejí na vodě – jak roztomilé příslušenství k bazénu. Teploty jsou zobrazeny ve stupních Celsia i Fahrenheita. Teploměry můžete provázkem přivázat ke stěně bazénu a udržovat teploměr na jednom místě.

Cena v době recenze: 150 Kč

1 2

Pro dokonalé a pohodlné užití si koupání se vším všudy slouží bazénové příslušenství, které v sobě zahrnuje vše, co je z technického i praktického hlediska potřeba. Díky tomu se můžete těšit z koupání a užití si pobytu ve vlastním bazénu.

Ocenitelnou výhodou zajisté je, že bazénové příslušenství je univerzální pro všechny druhy zahradních bazénů. Součástí jsou funkční, praktické doplňky, které pomůžou k dosažení čisté vody i pohodlného vstupu do bazénu prostřednictvím bazénových schůdků. Příslušenství zahrnuje mimo jiné plováky, hladinové či hlubinné síťky, kartáče, teleskopické tyče pro snadnou manipulaci, dávkovače tablet, teploměry, hadice, vysavače v různém provedení, ruční či automatické a další drobné věci, které jsou nepostradatelné a přínosné. Bazénové příslušenství skýtá široké spektrum výrobků, díky kterým zajistíte komfortní a bezpečné koupání po celou sezónu a ušetříte i čas.