Bazénová chemie

MAXI set na chlorové ošetření bazénu

Pro křišťálově průzračnou vodu v bazénu nestačí jen filtrace. Stejně tak krásně čistá voda v bazénu není jen pro oko z estetické stránky, ale je důležitá i z hygienického hlediska. Pro udržení čisté a tím nezávadné vody v bazénu slouží bazénová chemie. MAXI set na chlorové ošetření vody obsahuje Triplex tablety, pH-, pH+, tester a nepostradatelný plovák. Výhodný set základní bazénové chemie udrží vodu čistou a díky tomu i nezávadnou. Bazénová technologie vyniká v tom, že automaticky a pravidelně dávkuje chlorovou chemii do vody v bazénu v množstvím, které nastavíte. Zde je opravdu nutné dbát na dávkování určené výrobcem.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Základní set na chlorové ošetření vody v bazénu

Set základní bazénové chemie na chlorovou úpravu bazénové vody. Obsahuje Triplex tablety 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester vody, plovák velký.

Cena v době recenze: 750 Kč

Multifunkční tablety aneb Marimex Komplex 5v1

Pětisložkový přípravek Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazénu. Multifunkční tablety s pěti účinky se postarají o dezinfekci, prevenci proti řasám, vločkování, stabilizaci tvrdosti vody a stabilizaci pH. Marimex Komplex 5v1 tak nebudete muset stále přemýšlet, zda je o váš bazén dostatečně postaráno, ale budete si jen užívat čistou vodu a letní pohodu. Tablety jsou vhodné pro nadzemní i podzemní bazény, stejně tak i pro vířivky.

Cena v době recenze: 569 Kč

Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex

Gelová tableta se postupně rozpouští a kolem nečistot vytváří “gelový obal”. Nečistoty klesnou ke dnu, kde je poté můžete vysát bazénovým vysavačem. Vzhledem k tomu, že “gelový obal” je pevnější a větší, než klasické vločky vytvořené pomocí tekutých vločkovacích přípravků, je i vysávání mnohem účinnější a kvalitni čistou vodu získáte mnohem rychleji.

Cena v době recenze: 119 Kč

Bezchlórová chemie pro vířivé vany GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách – whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.

Cena v době recenze: 989 Kč

Bazénová chemie pomůže udržet kvalitní a křišťálovou vodu po celou koupací sezónu. Rovněž se jedná o efektivní pomoc pro vytvoření ideálních podmínek pro koupání v rámci odstranění různých řas a mikroorganismů, které se ve vodě vytváří. Bazénová chemie je v tomto směru nepostradatelnou záležitostí po praktické, funkční i zdravotní stránce.

Rozlišujeme dva druhy a to bazénovou chemii chlorovou a bezchlorovou. Bezchlorová bazénová chemie je maximálně šetrná k pokožce a je vhodná zejména do bazénu, ve kterém se koupou děti či alergici. Naopak chlorovou bazénovou chemii oceníte i při velmi znečištěném bazénu, která si poradí s extrémní špínou. Přípravků bazénové chemie se nabízí hned řada, kdy tak můžete vybírat podle konkrétního určení, tj. běžnou či šokovou dezinfekci vody, přípravky pro odstranění organických nečistot apod. Výhodné řešení v rámci bazénové chemie přináší tzv. multifunkční tablety, které skýtají výhodu v podobě rychlého dávkování a cenovou dostupností.