Zahradní a solární sprchy

Praktická hliníková solární sprcha 40 l k zahradnímu bazénu

Zázraky moderní technologie! Dovolte mi, abych vám představil vynález, který vám změní život a který vás přivede do kolen, a to je praktická 40l solární sprcha pro zahradní bazén. Toto zázračné zařízení, známé jako zahradní sprcha UNO, se může pochlubit nevídanou kapacitou 40 litrů vody pro venkovní použití. Dokážete si představit ten naprostý luxus sprchování na zahradě s mírně vlažnou vodou? Už žádné skákání do studeného bazénu nebo třesení se po koupání, tato solární sprcha vám kryje záda.

Cena v době recenze: 5 990 Kč

Zahradní sprcha nerezová ocel

Zahradní sprcha v moderním designu je vyrobena z nerezové oceli. Tento sprchový panel je tak vhodný do každého exteriéru. Zásluhou materiálu vyniká odolností vůči povětrnostním podmínkám i UV záření. Pokud sprchu umístíte k bazénu, tak prodloužíte kvalitu vody. Při osprchování před vstupem do bazénu eliminujete zanesení nečistot, prachu apod. Pokud nemáte bazén z jakéhokoli důvodu, je sprcha skvělým řešením pro vaše osvěžení v horkých dnech. Poslouží i pro umytí po práci na zahrádce. Sprcha má 2 funkce, a to dešťovou sprchu a ruční sprchovou hlavici, mezi kterými velmi snadno volíte pomocí páčky.

Cena v době recenze: 5 699 Kč

Venkovní solární sprcha 35 l s kohoutkem

Solární sprcha vám umožní dát si osvěžující sprchu na zahradě nebo u bazénu před nebo po koupání. Naši sprchu lze snadno připojit k vaší zahradní hadici pro přívod studené vody. Součástí je také kohoutek s dalším praktickým využitím. Dodáváme také 4 šrouby pro pevné a stabilní upevnění sprchové základny na jakýkoli rovný pevný povrch. Tato solární sprcha, která se vyznačuje elegantním a moderním vzhledem, bude skvělým doplňkem na zahradu nebo k bazénu.

Cena v době recenze: 6 269 Kč

Zahradní sprcha v dřevěném designu

Zahradní sprcha Stilista Cascata je vhodná do každého exteriéru. Poslouží svému účelu na zahradě, terase, chalupě či chatě, ale také v kempu apod. Sprcha je vybavena velkou otočnou hlavicí se 60 extra velkými tryskami. Rovněž disponuje i ruční sprchou se 44 tryskami. Sprchová hlavice, páková baterie a tažná páka jsou v chromovém provedení. Trubice je z kvalitní ušlechtilé oceli. Tlak vody lze snadno regulovat pákou. Sprcha poskytne perfektní osvěžení a zchlazení v horkém počasí. Rovněž je efektivní u bazénu, kdy díky osprchování se nezanáší do bazénu větší nečistoty z nohou

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Zahradní sprcha s praktickou WPC vaničkou

Jak si zpříjemnit horké letní dny? Zahradní sprcha s vaničkou WPC v moderním designu je velmi praktickou záležitostí do každého exteriéru. Svému účelu poslouží znamenitě, a to jak kdekoli na zahradě, vaší zahrádce, chatě, terase. Sprchový panel z nerezové oceli s kartáčovým povrchem má moderní a elegantní zaoblený design. Nabízí dešťovou sprchu a ruční sprchovou hlavici. Volba možnosti je prostřednictvím páčky. Kvalitní sprcha, která najde efektivní uplatnění v každém exteriéru.

Cena v době recenze: 5 699 Kč

Zahradní praktická solární sprcha s 20litrovou nádrží

Užijte si u bazénu nebo na zahradě teplou sprchu pod touto praktickou solární sprchou k bazénu! Je vybavená 20litrovou nádrží a k ohřívání vody využívá solární energii. Černé tělo přispívá k rychlému načerpání solární energie za slunečných dní. Voda se může zahřát až na 60 °C. Tato zahradní sprcha je navržená s praktickou funkcí pro úpravu teploty vody, takže si můžete jednoduše určit poměr teplé a studené vody.

Cena v době recenze: 3 489 Kč

Přenosná praktická zahradní solární sprcha MOVABLE

Jak si dopřát osvěžení v teplých dnech i v případě, že nemáte bazén? Jak udržet vodu v bazénu déle čistou? Řešením je pořízení solární sprchy. Solární sprcha MOVABLE je vyrobena z kvalitního, odolného a pevného materiálu. Přenosná solární sprcha šetří vaši peněženku. Přenosná solární sprcha je snadná na přemístění, kdy není třeba žádného kotvení do země. Stačí jen postavit kdekoli v exteriéru a připojit k přívodu vody a můžete se sprchovat.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Zahradní přenosná solární sprcha o objemu 35 litrů

Solární sprcha je vyrobena z odolného plastu s nádrží o objemu 35 litrů. Voda je ohřívána slunečním zářením v akumulační nádrži (tělese). Připojení k vodovodnímu systému je velmi snadné. Tato solární zahradní sprcha je vhodným doplňkem ke všem typům rodinných bazénů, pohodlným, levným zdrojem teplé užitkové vody.

Cena v době recenze: 5 250 Kč

Solární sprcha Hawaj v moderním designu

Jak si dopřát v teplých dnech osvěžení i v případě, že nemáte bazén? Jak ještě více zajistit a udržet v bazénu čistou vodu? Stačí si pořídit tuto solární sprchu. Solární sprcha Hawaj Cool v černém provedení na první pohled si vás získá moderním designem. Díky tomu bude působit jako pěkný prvek kdekoli na zahradě. Kapacita zásobníku je až 20 litrů. Zásluhou toho lze sprchu využívat prakticky už od jara do podzimu, dokud vám slunce takto krásně ohřeje vodu.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Venkovní solární sprcha UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Sprcha je vybavena ventilem pro možnost nastavení teploty výstupní vody. S ohledem na teplotu vody uvnitř sprchy, která může dosahovat až 60 °C, se doporučuje nejprve natočit ventil vpravo, jeho vychýlením směrem od těla sprchy pustit studenou vodou a následovně vodu domíchat na požadovanou teplotu natáčením ventilu směrem vlevo.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Solární sprcha v moderním designu

Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí dokážete nahřát vodu na opláchnutí před vstupem do bazénu zdarma.

Cena v době recenze: 2 390 Kč

Černá solární sprcha Alu se zásobníkem na 40 l

Solární sprcha Alu 40 l v černém provedení potěší každého. Nezáleží, jak velkým pozemkem disponujete. Tato praktická venkovní sprcha se vejde kamkoli. Je možné provést pevnou montáž sprchy v exteriéru. Rovněž nabízí jednoduché napojení k zahradní hadici. Prim hraje ovšem to, že solární sprcha se zásobníkem až 40 l se naplní pouze studenou vodou. Zásobník absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na možných 50 °C.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Solární sprcha Blue Rainbow v inovativním provedení

Solární sprcha HANSCRAFT Blue Rainbow 2 je 214 cm vysoká a je vybavena kohoutkem na nohy, což je velmi praktická věc. Uvnitř solární sprchy je horká voda ohřátá slunečními paprsky, která se v mixovací nádrži smíchává se studenou vodu z vodovodního řádu přes zahradní hadici.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Zahradní sprcha z nerezové oceli

Zahradní sprcha z nerezové oceli.  Multifunkční sprchový panel má stylový design a je skvělým doplňkem do vaší zahrady a na terasu. Nabízí dvě různé funkce: dešťovou sprchu a ruční sprchovou hlavici, mezi kterými lze jednoduše přepínat pomocí páčky.

Cena v době recenze: 5 954 Kč

Moderní solární sprcha v praktickém provedení

Jak si užít osvěžení v horkých dnech i v případě, že nemáte místo na bazén? Či jak ještě více zajistit co nejčistší vodu v bazénu? K tomuto účelu vám dokonale poslouží zahradní sprcha. Solární sprcha Hawaj 38 l v černo-stříbrném provedení vám umožňuje snadný ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Díky tomu vám tento výrobek šetří peníze. Pracuje na bázi solární energie, respektive slunečních paprsků. Vy si sami určíte teplotu a to díky pákovému kohoutku s regulací studené/teplé vody. Důležité je umístění. Nejvhodnější je místo, kam nejvíce svítí slunce. Zahradní sprcha je snadná na ovládání i mobilitu. Sprcha má i separátní kohoutek pro mytí nohou.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Bazénová sprcha GRE Minimal s kohoutkem na oplach nohou

Pokud si rádi zpříjemníte pohodové letní dny na své zahradě u bazénu, pak také dozajista oceníte i praktické příslušenství v podobě bazénové sprchy. Tato sprcha v minimalistickém provedení značky GRE vám bezpochyby perfektně poslouží. Útlá nerezová konstrukce s kruhovou základnou dosahuje výšky 216 cm, takže se mohou pohodlně osprchovat i osoby vyššího vzrůstu.

Cena v době recenze: 5 500 Kč

Solární sprcha s velkým zásobníkem Hawaj Fantasy Rain 35 l

Léto, slunce, pohoda, a k tomu bazén, co víc si přát? Možná ještě jednu věc, která vám tento čas zpříjemní, a tou je kvalitní solární sprcha Hawaj Fantasy Rain. Její k životnímu prostředí šetrný a zároveň úsporný provoz je jistě nezpochybnitelnou výhodou. Designově atraktivní konstrukce sprchy v černo stříbrné barvě zahrnuje jak solární kolektor, tak také zásobník na ohřátou vodu o objemu 35 litrů.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Zahradní solární sprcha s ruční sprchovou hlavicí

Milovníci zahradních bazénů dozajista čas od času pokukují po zahradních sprchách. Pokud patříte mezi ně a stále váháte, zda si sprchu pořídit, pak vězte, že právě nyní je ten správný čas na její koupi. Top produktem jsou v současnosti energeticky úsporné solární sprchy. Skvělým zástupcem je právě tato solární sprcha Uno od značky Marimex.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Dřevěná sprcha k bazénu Stilista Cascata

Jestli sdílíte názor, že není nad kvalitní dřevěný nábytek, pak vám určitě padne do oka i tato elegantní zahradní sprcha Stilista Cascata. K vašemu bazénu, chatě či na zahradu se bude perfektně hodit nejen v horkých letních dnech. Zahradní sprcha v úžasném designu nabídne jak opláchnutí před i po pobytu v bazénu, tak třeba osvěžení po práci na zahradě.

Cena v době recenze: 2 950 Kč

Designová solární sprcha 23 litrů s nastavitelnou hlavicí

Máte rádi moderní věci, baví vás se jimi obklopovat, a to jak v domácnosti, tak i na své zahradě? Pak vás určitě zaujme i tato opravdu výjimečná designová solární sprcha od značky Hometrade. Hodí se jak k vašemu bazénu, tak i na zahradu či na chatu. Ušetří vám čas i peníze, jelikož její provoz je takřka bez nákladů. Vodní nádržka má objem 23 litrů.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Solární sprcha Speedshower s objemem 20l

Solární energie patří mezi příjemné výdobytky moderní doby, snadno ji lze použít i na vaší zahradě, kupříkladu k ohřevu vody. Pomocí solární sprchy si léto u bazénu či na chatě ještě více zpříjemníte. Budete mít teplou vodu bez dalších nákladů, což jistě potěší. Sprcha má příjemný design, který kombinuje plastové tělo s nádržkou na vodu s objemem 20 litrů a úzkou trubkou z nerezové oceli, na niž se napojuje sprchová hlavice.

Cena v době recenze: 3 300 Kč

Ekologická solární sprcha Hawaj Uno 38 l s dlouhou hlavicí

Češi si umí čas na své zahradě neuvěřitelně užít. Kromě krásných rostlin, květin a výpěstků si vytvoří dokonalou relaxační zónu v podobě zákoutí u bazénu, kde si dopřejí odpočinek i zábavu. Chcete-li svůj čas u bazénu povýšit na novou úroveň a zajistit si komfort a pohodlí, pak určitě neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou solární sprchu.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Malá a levná venkovní solární sprcha Sunny Style

Máte na své zahradě menší bazén a toužíte po bazénové sprše, ale říkáte si, že se vám to nevyplatí? Pak se mýlíte a tato úžasná solární sprcha Sunny style od značky Marimex je přesně tím, co potřebujete. Před koupáním v bazénu i po něm určitě oceníte příjemně teplou vodu, kterou si díky osmilitrovému integrovanému zásobníku na vodu užijete vy i vaše rodina. Sprcha má příjemný originální design, který se krásně hodí do přírody.

Zahradní solární sprcha 38 litrů z UV odolného plastu

Zvažujete-li koupi zahradní sprchy k bazénu či na svou zahradu k letnímu osvěžení po náročném dni v práci nebo po sekání trávníku, pak určitě důkladně vybírejte. U solárních sprch je velkou výhodou ohřev vody bez použití elektrické energie. Sluneční paprsky udělají práci levněji a vy budete nadmíru spokojeni.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

1 2

Zahradní či solární sprcha nesmí chybět u žádného venkovního bazénu či koupaliště. Představuje totiž skvělého pomocníka, díky kterému se před vstupem do bazénu v rychlosti opláchnete a smyjete ze sebe nečistoty, jež by mohly jinak způsobit zkažení a znečištění vody. Některé zahradní sprchy jsou dokonce uzpůsobeny k oplachu nohou, což jistě využijete, pokud se v létě pohybujete na boso.

Výhodné jsou také z toho důvodu, že jsou velice levným a ekologickým zdrojem teplé užitkové vody. A ačkoliv tělo solární sprchy obsahuje různě velký zásobník v závislosti na výrobci, musí být při používání připojena k vodovodnímu řádu. Některé sprchy také umožňují namíchání vody na přesnou teplotu, jakou požadujete. Takže nejenže se neopaříte, ale také vás nepřekvapí ledová voda. Zahradní a solární sprchy můžete používat i k letnímu osvěžení místo bazénu. Důmyslné a moderní provedení okamžitě zapadne do venkovního prostředí.