Ohřev vody v bazénu

Levný solární ohřev bazénu Avenberg EKO L3000

Avenberg EKO L3000 je levný solární panel, který k ohřevu bazénu využívá sluneční energii. Použitím tohoto solárního ohřívače bazénu můžete prodloužit dobu používání vašeho bazénu o několik měsíců, což vám umožní maximálně využít vaši investici. S ohřívačem Avenberg EKO L3000 nebudete muset dlouho čekat, než se voda ve vašem bazénu samovolně ohřeje. Tento solární panel je navržen tak, aby rychle a účinně ohříval vodu v bazénu, a zajistil vám tak teplé a příjemné koupání.

Cena v době recenze: 2 499 Kč

Solární ohřev bazénů SLIM 360 Marimex

Milujete komfort v rámci užití si osvěžení ve vlastním bazénu? A co si tak prakticky zdarma prodloužit koupací sezónu? Solární panel Slim 360 vám prodlouží koupací sezónu, a to prakticky zdarma. Vše je na bázi sluneční energie, kterou neplatíte. Využijte efektivně slunečních paprsků. Výkonný a funkční solární panel pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků, předává ji vodě, která panelem proudí. Voda v bazénu je pomocí filtrace vháněna do solárního panelu, kde se tak ohřívá a vrací se zpět do bazénu.

Cena v době recenze: 3 990 Kč

Solární ohřev bazénů SLIM Flexi

Solární ohřev Slim flexi  můžete připojit jak ke kartušové, tak k pískové filtraci o maximálním průtoku 5,6 m3/hod. Má konektory na napojení 32 i 38 mm hadic. Solární panel můžete umístit na vodorovnou zem, či mírně nakloněnou, se sklonem na jih, aby se co nejlépe využilo sluneční záření. Působením slunečního záření se ohřívá voda v ohřevu a pomáhá tak zvyšovat teplotu vody v bazénu. Rozměry ohřevu jsou 1,2×1,2 m. Pro správnou funkci filtrování se solární ohřev připojuje pomocí redukčního obtokového ventilu (je součástí balení).

Cena v době recenze: 699 Kč

Solární ohřev pro zahradní bazény

Chcete si prodloužit koupací sezónu či dopřát ještě větší komfort? Solární ohřev bazénu vidaXl je určen pro nadzemní typy bazénů. Solární ohřev v podobě zaobleného panelu v černém provedení je vyroben z kvalitního, pevného a odolného materiálu. Solární panel má nastavitelnou výšku nohou pro co nejpřesnější umístění a zachycení sluneční energie. Zároveň díky kvalitnímu materiálu je panel rezistentní vůči povětrnostním podmínkám a takřka permanentnímu vystavení na slunci.

Cena v době recenze: 6 659 Kč

Praktické tepelné čerpadlo k bazénu Marimex

Jak si prodloužit koupací sezónu ve vlastním bazénu? Tepelné čerpadlo PREMIUM 3500 značky Marimex je určeno pro ohřev vody v bazénech o objemu do 15 m³. Kvalitní čerpadlo zajistí ohřev vody, a to i bez slunečního záření. Předností je nejen efektivní ohřev vody, ale i samotná jednoduchá obsluha čerpadla a jeho nenáročná údržba. Zároveň se jedná o šetrný způsob k životnímu prostředí, a to zásluhou titanového výměníku využívající obnovitelné zdroje energie. Rovněž umožňuje připojení přes Bluetooth.

Cena v době recenze: 14 990 Kč

Výkonný solární ohřev SLIM 3000

Podlehli jste kouzlu a výhodám, které skýtá zahradní bazén? A co si tak prakticky zdarma prodloužit koupací sezónu? Solární ohřev Slim 3000 díky svému provedení absorbuje více slunečního záření než jiné běžné ohřevy. Je investicí, která se nejen vyplatí, ale mnohonásobně se vám vrátí. Tento typ solárního ohřevu je určen výhradně k umístění vedle bazénu a to tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody nebo pod její úrovní. Pořízením tohoto modelu si prodloužíte koupací sezónu. Stejně tak samotné koupání se stane ještě více komfortnějším.

Cena v době recenze: 3 590 Kč

Praktický solární panel pro ohřev vody v bazénu

Solární ohřev bazénu je ideální pro nadzemní bazény. Bazénovou vodu ohřívá ekologickou solární energií. Solární ohřevný systém je vyrobený z materiálů, které výborně vzdorují častému vystavení slunci a povětrnostním podmínkám. Zakřivené bazénové ohřevné panely a nastavitelné nohy zajišťují maximální plochu pro zachycení sluneční energie.

Cena v době recenze: 2 449 Kč

Tepelné čerpadlo Premium 5000 pro ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 5000 je vhodné pro ohřev vody v bazénech o objemu do 22 m³. Čerpadlo zajistí efektivní ohřev vody i bez slunečního záření. Toto čerpadlo disponuje funkcí odmrazování, má LED displej a nabízí možnost připojení přes Bluetooth. Marimex PREMIUM 5000 se postará o rychlý ohřev vody ve vašem bazénu.

Cena v době recenze: 23 990 Kč

Praktický solární panel Slim 180

Solární panel Slim 180 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí bazénové filtrace vháněna do solárního panelu. Součástí balení solárního panelu Slim 180 jsou i spony a hadicové trny k napojení na hadice. Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní. 

Cena v době recenze: 2 790 Kč

Tepelné čerpadlo pro ohřev bazénu Premium 800 s příslušenstvím

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 8000 je praktickým řešením a vhodným ohřevem vody v bazénech do 35 m3. Čerpadlo zajistí ohřev vody, a to i bez slunečního záření. Čerpadlo oceníte nejen po kvalitní a funkční stránce, ale i tím, že je nenáročné na prostor, má minimální náklady na provoz. Výhodou je i snadná obsluha a nenáročná údržba. Čerpadlo je vybaveno funkcí odmrazování a má praktický LED displej.

Cena v době recenze: 32 490 Kč

Tepelné čerpadlo Premium 3500 pro ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 3500 je vhodné pro ohřev vody v bazénech do 15 m3. Čerpadlo zajistí efektivní ohřev vody i bez slunečního záření. Toto čerpadlo disponuje funkcí odmrazování, má LED displej a nabízí možnost připojení přes Bluetooth.

Cena v době recenze: 14 979 Kč

Solární ohřev pro nadzemní bazény

Solární ohřev Pyramida Sun je určen právě pro nadzemní typy bazénů. Náleží mezi velmi praktický a oprávněně značně oblíbený způsob, jak si v bazénu zajistit zdarma příjemně teplou vodu. Solární ohřev vody v černém provedení v zajímavém designu je efektivní záležitostí. Není třeba nikterak většího prostoru pro umístění apod. Tento solární ohřev je vhodný jak pro pískové, tak i kartušové filtrace. Dokáže ohřát vodu v bazénu až o 6 stupňů.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Solární ohřev Slim Flexi pro povrchové bazény

Slim solární ohřev pro povrchové bazény vhodný jak k pískové, tak ke kartušové filtraci. Solární panel můžete umístit na vodorovnou zem čí mírně nakloněnou, se sklonem na jih, aby se co nejlépe využilo sluneční záření.

Cena v době recenze: 699 Kč

Praktická solární plachta na zahradní bazén

Prodlužte svou koupací sezónu s naším solárním bazénovým krytem! Solární kryt se usazuje přímo na vodní hladinu uvnitř okrajů vašeho bazénu, a proto dokáže v závislosti na množství přímého slunečního svitu zvýšit teplotu vody ve vašem bazénu až o 1 stupeň Celsia.

Cena v době recenze: 1 474 Kč

Solární pyramida pro ohřev vody

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Součástí balení je solární ohřev, vrchní kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic. Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Elektrický ohřev pro zahradní nadzemní bazény EOV 3kW

Vlastní ohřívač je uchycen k nerezovému stojanu, který po ukotvení zajišťuje stabilní polohu ohřívače. Tělo ohřívače je z plastu odolávajícímu vysoké teplotě. Topná patrona je z TITANU. Pro regulaci teploty slouží termostat od +5°C do +40°C, dále je zařízení jištěno tepelnou pojistkou.

Cena v době recenze: 8 370 Kč

Solární neboli efektivní ohřev vody v bazénu

Solární panel Slim 180 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí bazénové filtrace vháněna do solárního panelu, kde se ohřívá a vrací se zpět do bazénu. Obsah balení: 1x deska solárního ohřevu 0,6 x 3,0m a 1x Sada příslušenství pro připojení panelu.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Elektrický ohřev určený pro nadzemní bazény

Vlastní ohřívač je uchycen k nerezovému stojanu, který po ukotvení zajišťuje stabilní polohu ohřívače. Tělo ohřívače je z plastu odolávajícímu vysoké teplotě. Topná patrona je z TITANU. Pro regulaci teploty slouží termostat od +5°C do +40°C, dále je zařízení jištěno tepelnou pojistkou.

Cena v době recenze: 8 370 Kč

Solární ohřev bazénů Marimex Pyramida Sun

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady, kde není prostor na ploché solární ohřevy. Součástí balení je solární ohřev, vrchní kryt a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Jak si dopřát teplou vodu v bazénu? Nabízí se hned několik možností, jak na ohřev vody v bazénu. Užít krásně teplou vodu jako kafe můžete a to celkem snadno.

Ohřev vody v bazénu s využitím síly slunce neboli prostřednictvím solárního panelu. Solární ohřev bazénové vody skýtá nenáročnou obsluhu, jednoduchou montáž. Solární panel se zapojí do filtračního okruhu za pískovou filtraci. Solárním ohřevem protéká přefiltrovaná voda z filtrace, v solárním panelu se ohřeje a teplá se vrací do bazénu. Výhodou je, že se jedná o využití sluneční energie, která je zadarmo. Další možností je elektrický ohřev, který je nenáročný, spolehlivý a efektivně ohřeje bazénovou vodu, kdy tak zajistí teplou vodu a ještě i díky tomu si lze prodloužit koupací sezónu. Pokud si chcete užít koupání i v době, kdy nesvítí slunce a počasí nepřeje, je možné zvolit tepelné bazénové čerpadlo, díky kterému si budete moci užít koupání takřka až po dobu 7 měsíců v roce.