Ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo pro ohřev bazénu Premium 800 s příslušenstvím

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 8000 je praktickým řešením a vhodným ohřevem vody v bazénech do 35 m3. Čerpadlo zajistí ohřev vody, a to i bez slunečního záření. Čerpadlo oceníte nejen po kvalitní a funkční stránce, ale i tím, že je nenáročné na prostor, má minimální náklady na provoz. Výhodou je i snadná obsluha a nenáročná údržba. Čerpadlo je vybaveno funkcí odmrazování a má praktický LED displej.

Cena v době recenze: 32 490 Kč

Tepelné čerpadlo Premium 3500 pro ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 3500 je vhodné pro ohřev vody v bazénech do 15 m3. Čerpadlo zajistí efektivní ohřev vody i bez slunečního záření. Toto čerpadlo disponuje funkcí odmrazování, má LED displej a nabízí možnost připojení přes Bluetooth.

Cena v době recenze: 14 979 Kč

Solární ohřev pro nadzemní bazény

Solární ohřev Pyramida Sun je určen právě pro nadzemní typy bazénů. Náleží mezi velmi praktický a oprávněně značně oblíbený způsob, jak si v bazénu zajistit zdarma příjemně teplou vodu. Solární ohřev vody v černém provedení v zajímavém designu je efektivní záležitostí. Není třeba nikterak většího prostoru pro umístění apod. Tento solární ohřev je vhodný jak pro pískové, tak i kartušové filtrace. Dokáže ohřát vodu v bazénu až o 6 stupňů.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Solární ohřev Slim Flexi pro povrchové bazény

Slim solární ohřev pro povrchové bazény vhodný jak k pískové, tak ke kartušové filtraci. Solární panel můžete umístit na vodorovnou zem čí mírně nakloněnou, se sklonem na jih, aby se co nejlépe využilo sluneční záření.

Cena v době recenze: 699 Kč

Praktická solární plachta na zahradní bazén

Prodlužte svou koupací sezónu s naším solárním bazénovým krytem! Solární kryt se usazuje přímo na vodní hladinu uvnitř okrajů vašeho bazénu, a proto dokáže v závislosti na množství přímého slunečního svitu zvýšit teplotu vody ve vašem bazénu až o 1 stupeň Celsia.

Cena v době recenze: 1 474 Kč

Solární pyramida pro ohřev vody

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Součástí balení je solární ohřev, vrchní kryt  a trny na napojení 32 a 38 mm hadic. Solární panel není určen k montáži na střechy, pergoly apod. Solární ohřev musí být vedle bazénu umístěn tak, aby byl na stejné úrovni hladiny vody, nebo pod její úrovní.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Elektrický ohřev pro zahradní nadzemní bazény EOV 3kW

Vlastní ohřívač je uchycen k nerezovému stojanu, který po ukotvení zajišťuje stabilní polohu ohřívače. Tělo ohřívače je z plastu odolávajícímu vysoké teplotě. Topná patrona je z TITANU. Pro regulaci teploty slouží termostat od +5°C do +40°C, dále je zařízení jištěno tepelnou pojistkou.

Cena v době recenze: 8 370 Kč

Solární neboli efektivní ohřev vody v bazénu

Solární panel Slim 180 pohlcuje tepelnou energii slunečních paprsků a předává ji vodě, která panelem proudí. Chladná voda z bazénu je pomocí bazénové filtrace vháněna do solárního panelu, kde se ohřívá a vrací se zpět do bazénu. Obsah balení: 1x deska solárního ohřevu 0,6 x 3,0m a 1x Sada příslušenství pro připojení panelu.

Cena v době recenze: 2 590 Kč

Elektrický ohřev určený pro nadzemní bazény

Vlastní ohřívač je uchycen k nerezovému stojanu, který po ukotvení zajišťuje stabilní polohu ohřívače. Tělo ohřívače je z plastu odolávajícímu vysoké teplotě. Topná patrona je z TITANU. Pro regulaci teploty slouží termostat od +5°C do +40°C, dále je zařízení jištěno tepelnou pojistkou.

Cena v době recenze: 8 370 Kč

Solární ohřev bazénů Marimex Pyramida Sun

Solární ohřev Pyramida Sun je určený pro nadzemní i zapuštěné bazény do objemu 6 m3. Díky kompaktnímu tvaru a pyramidově uspořádanému vinutí vody v ohřevu je ideální pro menší zahrady, kde není prostor na ploché solární ohřevy. Součástí balení je solární ohřev, vrchní kryt a trny na napojení 32 a 38 mm hadic.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Jak si dopřát teplou vodu v bazénu? Nabízí se hned několik možností, jak na ohřev vody v bazénu. Užít krásně teplou vodu jako kafe můžete a to celkem snadno.

Ohřev vody v bazénu s využitím síly slunce neboli prostřednictvím solárního panelu. Solární ohřev bazénové vody skýtá nenáročnou obsluhu, jednoduchou montáž. Solární panel se zapojí do filtračního okruhu za pískovou filtraci. Solárním ohřevem protéká přefiltrovaná voda z filtrace, v solárním panelu se ohřeje a teplá se vrací do bazénu. Výhodou je, že se jedná o využití sluneční energie, která je zadarmo. Další možností je elektrický ohřev, který je nenáročný, spolehlivý a efektivně ohřeje bazénovou vodu, kdy tak zajistí teplou vodu a ještě i díky tomu si lze prodloužit koupací sezónu. Pokud si chcete užít koupání i v době, kdy nesvítí slunce a počasí nepřeje, je možné zvolit tepelné bazénové čerpadlo, díky kterému si budete moci užít koupání takřka až po dobu 7 měsíců v roce.