Vířivky a vířivé bazény

Velký vířivý bazén na zahradu MSPA Starry C-ST061

Představte si, že proměníte svou zahradu v oázu relaxace a omlazení s neuvěřitelnou nafukovací vířivkou pro zahradu MSPA Starry C-ST061! Tato nejmodernější vířivka je navržena tak, aby vám poskytla dokonalý wellness zážitek přímo v pohodlí vaší vlastní zahrady. To, co tuto vířivku odlišuje od ostatních, je fascinující LED pás, který vytváří okouzlující atmosféru, ideální pro odpočinek po dlouhém dni nebo pro trávení kvalitního času s vašimi blízkými. Vířivka MSpa Starry C-ST061 se může pochlubit převratným systémem ANTI-ICING, který neustále monitoruje vaši vířivku a zajišťuje bezpečnou úroveň teploty za všech okolností. Rozlučte se s chladem a přivítejte teplou, uklidňující vodu, která vás zahalí do příjemné přikrývky.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Vířivý bazén MSPA Starry s kapacitou až 6 osob

Nafukovací vířivka MSPA Starry C-ST061 vyniká provedením, vybavením a samotným efektem. Vířivka je vybavena 138 vzduchovými tryskami, ohřevem vody. Pyšní se unikátním systémem ANTI-ICING, který zajišťuje permanentní kontrolu nad vířivkou a hlídá bezpečnou úroveň teploty. Masáž vzduchovými tryskami stejnoměrně rozmístěnými skýtá rovnoměrný relaxační a blahodárný účinek na celé tělo. Pobyt ve vířivce není jen zábavou pro celou rodinu či s přáteli. Tento model vířivky je určen až pro 6 osob. Vířivka je z kvalitního, pevného, odolného materiálu.

Cena v době recenze: 15 990 Kč

Vířivý nafukovací bazén pro 6 osob

Dopřejte si vlastní wellness a to prakticky kdykoli. Vířivý bazén Greystone Deluxe Bubble Spa s kapacitou až pro 6 osob v moderním a zároveň univerzálním provedení je tak vhodný do každého exteriéru. Vířivka je vybavena funkcí WIFI pro spárování s mobilním telefonem. Snadné a moderní ovládání prostřednictvím telefonu, kvalitní provedení a řada funkcí patří mezi přednosti této vířivky. Vířivka má velmi výkonné bublinkové trysky. Nechybí ani systém HWT na změkčování vody. Ta je tak nejen příjemnější, ale i šetrnější k pokožce.

Cena v době recenze: 22 990 Kč

Vířivka pro 6 osob s příslušenstvím PureSpa Bubble Massage

Vířivka PureSpa Bubble Massage značky Intex v klasickém kulatém tvaru nadchne celou rodinu. Umožní užití si masáže a relaxu celé rodiny či ve společnosti přátel. Konstrukce vířivky díky materiálu a speciální technologii je pevná, odolná vůči deformaci, rezistentní vůči mechanickému poškození. Zárukou toho skýtá bezproblémové užívání a dlouhou životnost. To umocněno funkcemi, jako je ohřev vody, hydromasáž pouhým jedním stisknutím, možnost nastavení úrovně tlaku vzduchu v hydromasáži, LED displej zobrazující aktuální teplotu vody apod.

Cena v době recenze: 18 890 Kč

Velká nafukovací vířivka MSpa Rimba se 138 tryskami

Kruhová vířivka MSpa Rimba U-RB061 je vhodná až pro 6 osob. Výhodou je funkce rychlé nafukování stisknutím jednoho tlačítka. Dále tato vířivka nabízí variabilní nastavení rychlosti vzduchovače.

Cena v době recenze: 17 990 Kč

Nafukovací vířivý bazén Pure Spa pro 6 osob

Vířivka Pure Spa Greywood Deluxe má zabudovaný wi-fi modul. díky jeho propojení s mobilní aplikací z Google play/App store si můžete všechny funkce a nastavení ovládat na dálku odkudkoliv. Unikátní systém HWT (Hard water Treatment System) změkčuje vodu, která je tak příjemnější a šetrnější k vaší pokožce.

Cena v době recenze: 18 990 Kč

PureSpa Jet & Bubble Deluxe s příslušenstvím

Navržen pro relaxaci PureSpa značky Intex nabízí veškeré pohodlí díky funkcím premium, které splní vaše nejvyšší očekávání. Ověřte si jeho výhody! PureSpa Jet & Bubble Deluxe je snadno ovladatelný. Kombinace 120 bublinkových trysek a 4 trysek se zvýšeným výkonem umožňuje ještě intenzivnější masáž. Topný systém umožňuje nastavit teplotu, při které se budete cítit pohodlně.

Cena v době recenze: 31 900 Kč

Vířivý bazén Spa Bubble HWS pro 8 osob

Vířivý bazén Pure Spa – Bubble HWS 8 v zajímavém designu vyniká po kvalitní a zejména funkční stránce. Vířivý bazén určený až pro 8 osob je vyroben z vysoce kvalitního, pevného, odolného materiálu. Vířivá vana v komfortním provedení skýtá až 170 výkonných bublinkových trysek, které poskytnou efektivní masáž celého těla, pomohou na bolavá záda, ztuhlé svalstvo. Pobyt ve vířivém bazénu má blahodárný vliv i na psychiku, mírní napětí, odbourává stres, uvolňuje apod. Vnitřní průměr vířivky je 185 cm a vnější činí 236 cm. Teplotní rozpětí ve vířivém bazénu je od 20 do 40 °C.

Cena v době recenze: 23 490 Kč

Vířivý bazén Spa pro 5 až 7 osob

Vířivý bazén Spa St. Moritz poskytne ten nejlepší relax. Je balzámem na duši i tělo. Kapacita je pro 5 až 7 osob. Vířivý bazén skýtá tak dostatek místa na užití si toho nejlepšího odpočinku ve vodě. Kouzlo pobytu umocněno LED podsvícením. Pokud si chcete dopřát a užít komfortní a zdraví prospěšný odpočinek, pak je tato vířivka sázkou na jistotu. Vířivka, která se pyšní provedením, funkčností, pozitivním účinkem na lidské tělo i psychiku, je garancí bezproblémového užívání a dlouhé životnosti.

Cena v době recenze: 18 999 Kč

Nafukovací bazén v podobě domácí vířivky

Bazén vířivý spa MIAMI o rozměru 1,80×0,66 m je zárukou dokonalého odpočinku, uvolnění svalstva, pomocí od bolesti zad, odreagováním a perfektní volbou pro odpočinek nejen po namáhavém dni. Podstata tkví v efektu, který přináší pro vaši mysl i tělo. Je tou nejlepší volbou pro uvolnění a relaxaci. Ve spodní části je možné nastavení vzduchových trysek a tím poskytnutí okamžité relaxační masáže. Ovládání v podobě nafouknutí, vytápění i filtrace je prováděno prostřednictvím digitálního panelu.

Cena v době recenze: 10 799 Kč

Kruhová domácí vířivka pro 6 osob

Kruhová vířivka MSpa Rimba U-RB061 je vhodná až pro 6 osob. Výhodou je funkce rychlonafukování stisknutím jednoho tlačítka. Dále tato vířivka nabízí variabilní nastavení rychlosti bublinek. Uvnitř ovládací jednotky je zabudovaná mini sterilizační komora s UV LED lampou, která zajišťuje, že každá kapka vody v Mspa je pod neustálou ochranou.

Cena v době recenze: 19 990 Kč

Domácí vířivka s kartušovou filtrací

Bazén vířivý spa 1.80×1.80×0,66m Ibiza Airjet 60015 s kapacitou pro 4 až 6 osob. Uklidňující systém bublinkové masáže AirJet™ (140 trysek). Stěny vyrobené z mimořádně pevného materiálu.

Cena v době recenze: 13 419 Kč

Vířivý bazén v luxusním designu

Chcete něco více než jen klasický zahradní bazén? Dopřejte si luxus za dostupnou cenu. Potěšte své tělo i duši.Vířivý bazén Simple Spa – Bubble zaujme na první pohled moderním designem a decentní šedou barvou. Díky tomu je vhodný do exteriéru a je možné využití i v interiéru. Bude dobře ladit a hodí se pro každý styl bydlení. Domácí vířivý bazén je určen pro 4 dospělé osoby. Vířivka zajistí užití si domácího wellness. Tento model vířivky má pevnou, odolnou a stabilní konstrukci.Vyniká robustní nafukovací konstrukcí a vysoce výkonnými tryskami, které poskytnou náležitou masáž. Pobyt v tomto bazénu má blahodárné účinky, uvolní vaše svaly, odbourává stres.

Cena v době recenze: 10 990 Kč

Přenosný nafukovací vířivý bazén na terasu až pro 6 osob

Udělejte si radost a současně i něco pro své zdraví. Dopřejte si domácí wellness na vlastním pozemku. Pořiďte si nafukovací vířivku, která prokáže blahodárný účinek pro vaši duši i tělo. Vířivý bazén INTEX 28428 Pure Spa Bubble je přenosný, nafukovací a snadný pro transport i manipulaci. Je určen pro 4 a více osob. Poskytne komfort a prokáže znamenitou službu pro vaši psychickou i fyzickou stránku. Domácí wellness požitek na nejvyšší úrovni.

Cena v době recenze: 18 990 Kč

Mobilní nafukovací vířivý bazén INTEX 28426 Pure Spa Bubble

Vířivý bazén INTEX 28426 Pure Spa Bubble. Přenosný nafukovací vířivý bazén pro 4 osoby s jednoduchou obsluhou a rychlou instalací. Vířivka Pure Spa o vnějším průměru 196 a výšce stěny 71 cm poskytuje místo až 4 osobám. 120 vzduchových trysek s předehřevem vzduchu, ohřev silný 2.200 W, oběhové čerpadlo s výkonem 1.741 l/h se postarají o maximální zábavu s minimálním úsilím.

Cena v době recenze: 11 990 Kč

Levná přenosná nafukovací vířivka INTEX 28440 Pure Spa Bubble Wood

Nová generace vířivek INTEX v dekoru dřeva nabízí wellness zážitek na nejvyšší úrovni. Vířivka Pure Spa o vnějším průměru 196 a výšce stěny 71 cm poskytuje místo až 4 osobám. 140 vzduchových trysek s předehřevem vzduchu, ohřev silný 2.200 W, oběhové čerpadlo s výkonem 1.741 l/h se postarají o maximální zábavu s minimálním úsilím.

Cena v době recenze: 13 990 Kč

Nafukovací vířivý bazén spa 1,80m X 0,66m – dřevěný vzhled

Helsinky s Lay-Z-Spa ™ je nafukovací hydromasážní bazén pro vás a až 6 vašich přátel. Na vašem dvoře se můžete cítit jako na dovolené v klidném prostředí v bazénu. Bazén je vybaven moderními nafukovacími panelovými stěnami, které vytvářejí dojem dřevěné stěny se systémem AirJet ™. Ve spodní části bazénu je možné nastavit 83 vzduchových trysek a poskytnout rychlou uklidňující masáž. Stěny jsou podpírány tisíci propletených jemných nití, tento materiál umožňuje bazénu zůstat tuhý a silný navzdory pravidelnému nafukovacímu a vyprazdňovacímu materiálu.

Cena v době recenze: 19 990 Kč

Moderní bezdrátový teploměr do bazénu

Digitální teploměr pro jezírka a bazény s dálkovým přenosem naměřených dat. Moderní digitální teploměr je určen pro jezírka a bazény. Rozsah měření vnitřní teploty (v místě umístění externího displeje) –10 až +60°C. Dosah signálu do 60m ve volném poli bez rušen.

Cena v době recenze: 399 Kč

Nafukovací vířivý bazén na zahradu

Vířivá vana PureSpa poskytuje dokonalou relaxaci ihned po stisknutí jediného tlačítka. Prostorově je řešená až pro čtyři osoby. Intuitivní ovládací panel aktivuje 140 vysoce výkonných bublinkových trysek, které masáží povzbudí každý sval. Integrovaný topný systém umožňuje upravit teplotu vody dle momentální nálady. PureSpa vyžaduje jednoduchou a rychlou údržbu. PureSpa umožňuje dokonale relaxovat v každém ročním období.

Cena v době recenze: 12 990 Kč

Vířivky a vířivé bazény vynikají mobilitou, prospěšným účinkem, skladností a možností v rámci využití i na menším prostoru. Není třeba disponovat větší zahradou. Vířivky a vířivé bazény nachází umístění i na menším prostranství, jako je terasa a klidně i větší balkon. Předností je jejich variabilita a mobilita.

Podle místa, které máte k dispozici a rovněž individuální preference je možné volit mezi vířivkou pro 2 osoby či větší pro 4 až 6 osob. Pobyt ve vířivce přináší dokonalou relaxaci. Vířivé bazény poskytnou relaxaci, uvolnění a dopřání komfortu v soukromí kdykoliv. Ve vířivém bazénu si můžete vychutnat uvolňující vzduchové hydromasáže, ale také párty ve dvou. Nafukovací vířivky a vířivé bazény jsou lehké a není problém je mít na terase, zahradě a na podzim a zimu přemístit do interiéru. Jedná se o možnost, jak si dopřát domácí wellness. Pobyt ve vířivce má blahodárný účinek na psychickou i fyzickou stránku. Má řadu výhod a je efektivní pomocí při bolestech zad, kloubů, svalstva apod.