Čištění bazénů

Praktický ruční bazénový vysavač Star Vac

Vysavač Star Vac je univerzálním typem ručního neboli manuálního vysavače, jenž lze připojit k většině bazénů prodávaných v České republice. Pro co nejvyšší efekt je vysavač vybaven sadou nástavců. Bazénový vysavač přináší řadu výhod. Díky němu odstraníte nejen mechanické nečistoty, ale zároveň i filtrujete bazénovou vodu. Odebráním nečistot dochází k celkovému zlepšení kvality vody v bazénu.

Cena v době recenze: 999 Kč

MAXI set na chlorové ošetření bazénu

Pro křišťálově průzračnou vodu v bazénu nestačí jen filtrace. Stejně tak krásně čistá voda v bazénu není jen pro oko z estetické stránky, ale je důležitá i z hygienického hlediska. Pro udržení čisté a tím nezávadné vody v bazénu slouží bazénová chemie. MAXI set na chlorové ošetření vody obsahuje Triplex tablety, pH-, pH+, tester a nepostradatelný plovák. Výhodný set základní bazénové chemie udrží vodu čistou a díky tomu i nezávadnou. Bazénová technologie vyniká v tom, že automaticky a pravidelně dávkuje chlorovou chemii do vody v bazénu v množstvím, které nastavíte. Zde je opravdu nutné dbát na dávkování určené výrobcem.

Cena v době recenze: 1 690 Kč

Základní set na chlorové ošetření vody v bazénu

Set základní bazénové chemie na chlorovou úpravu bazénové vody. Obsahuje Triplex tablety 200g 1kg , pH- 1,5kg, pH+ 0,9kg, tester vody, plovák velký.

Cena v době recenze: 750 Kč

Elektrický bazénový vysavač Vacuum

Elektrický bazénový vysavač VACUUM je ideální pro čištění vířivých bazénů, ale i malých bazénů nebo dětských bazénů. Vestavěná dobíjecí baterie Li-Ion (USB kabel 5V DC součástí dodávky.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Moderní kruhový bazén ratan s příslušenstvím

Bazén z řady Deluxe s antikorozním rámem s patentem Steel Pro MAX a dalšími stabilizačními pásy je typicky rodinný bazén a především víceletý bazén. Bazén je vybaven bezpečným žebříkem, který chrání bazén před neúmyslným poničením. Rozbalování bazénu probíhá velmi rychle, nepotřebujete nářadí, vše co potřebujete udělat, je spojit stojanové trubky se systémem Seal & Lock a můžete začít napouštět vodu.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Kvalitní písková filtrace ProStar

Písková filtrace ProStar 4se ve svém principu inspirovala přírodou – zde se také dešťová voda mění v křišťálově čistou pramenitou vodu díky filtraci v propustných vrstvách horniny.Filtrační systém pískové filtrace ProStar 4 se skládá z filtrační nádoby, do které se vejde 17kg filtračního písku. Nádoba je vyrobena  z vysoce kvalitního polypropylenu (PP). Je beze švů, odolává korozi a běžně dostupným chemikáliím používaných v bazénech.

Cena v době recenze: 3 790 Kč

Bazénový ruční vysavač s kartáčky GRE

Bazénový vysavač s extra kartáčky na krajích zajistí ještě efektivnější čištění vašeho bazénu. Vysavač lze nasadit na běžně prodávané teleskopické tyče.

Cena v době recenze: 399 Kč

Multifunkční tablety aneb Marimex Komplex 5v1

Pětisložkový přípravek Komplex 5v1 vás zbaví starostí s údržbou bazénu. Multifunkční tablety s pěti účinky se postarají o dezinfekci, prevenci proti řasám, vločkování, stabilizaci tvrdosti vody a stabilizaci pH. Marimex Komplex 5v1 tak nebudete muset stále přemýšlet, zda je o váš bazén dostatečně postaráno, ale budete si jen užívat čistou vodu a letní pohodu. Tablety jsou vhodné pro nadzemní i podzemní bazény, stejně tak i pro vířivky.

Cena v době recenze: 569 Kč

Praktický a efektivní bazénový kartáč – vysavač Ocean Vac

Kvalitní vakuová hlava pomocí které odstraníte nečistoty ze dna i stěn bazénu. Lze použít jak k nadzemním, tak i k zapuštěným bazénům. Napojení na hadice o průměru 32 i 38 mm.

Cena v době recenze: 199 Kč

Ozonizátor se solinátorem Intex Krystal Clear

Totálně efektivní, bezzápachové, cenově dostupné a čiště přírodní řešení pro křišťálově čistou vodu. Ozón ničí bakterie v bazénové vodě 3 000 krát rychleji než chlór. A protože má až 100 krát rychlejší oxidační sílu než chlór, čistí bazénovou vodu bez chemického zápachu, který má chlorovaná voda. Díky zabudovanému generátoru aktivního kyslíku O3 je možno snížit koncentraci chlóru v bazénu na minimum.

Cena v době recenze: 4 999 Kč

Vločkovací gelová tableta 2v1 Marimex

Gelová tableta se postupně rozpouští a kolem nečistot vytváří “gelový obal”. Nečistoty klesnou ke dnu, kde je poté můžete vysát bazénovým vysavačem. Vzhledem k tomu, že “gelový obal” je pevnější a větší, než klasické vločky vytvořené pomocí tekutých vločkovacích přípravků, je i vysávání mnohem účinnější a kvalitni čistou vodu získáte mnohem rychleji.

Cena v době recenze: 119 Kč

Bezchlórová chemie pro vířivé vany GUAa-WHIRLPOOL 3l

WHIRLPOOL je tekutý, koncentrovaný přípravek pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody ve venkovních a vnitřních, klasických i přenosných vířivých vanách – whirlpoolech. Má výrazný a dlouhodobý účinek proti mikroorganismům a řasám. Je vhodný i na profesionální použití.

Cena v době recenze: 989 Kč

Je řada faktorů, které znečišťují vodu v bazénu. Nejedná se o jen mechanické nečistoty, jako je tráva, listí, pyl, hmyz, ale také mikroorganismy, tj. řasy, viry, baktérie. Čištění bazénů je tak nedílnou součástí pro užití si bezpečného koupání. V opačném případě by mohlo dojít ke komplikacím, ať už v podobě podrážděné kůže, oční sliznice apod. Aby voda v bazénu byla čistá, je třeba se o ni starat a pravidelně odstraňovat veškeré nečistoty.

Čištění bazénů nadzemních i zapuštěných je vhodné kombinovat dvěma způsoby a to mechanickým a chemickým čištěním. Jen tak dosáhnete efektivního výsledku. Mechanické čištění bazénů spočívá v dostatečně výkonném a kvalitním filtru, na větší nečistoty, jako je hmyz, listí apod., je vhodné použít bazénový vysavač či sběrací síťku. Na usazeniny na dně a na stěnách vám pomůže kartáč. Chemickým čištěním odstraníte veškerou špínu a nečistoty. Zde vám poslouží chemické přípravky chlorové, peroxidové či se speciálním určením využití pro odstranění konkrétního problému.