Bazénové vysavače

Vysavač patří k důležité výbavě každého bazénu. Bazénový vysavač, ať už ten ruční, poloautomatický nebo automatický, totiž představuje nepostradatelného pomocníka při čistění bazénové vody. Automatické vysavače jsou vhodné zejména do zapuštěných velkých bazénů, které by jinak zabralo spoustu času čistit ručně. Po ponoření do vody veškerou práci odvedou za vás a spolehlivě odstraní nečistoty ze dna i stěn bazénu.

Poloautomatické vysavače je nutné připojit na filtrační okruh, kdy jejich pohyb po dně bazénu zajišťuje pulzní membrána, a právě napojení na pískovou filtraci. Ruční vysavače se naproti tomu hodí zejména do menších bazénů nebo vířivek. Sací sílu jim dodává napojení na pískovou filtraci, avšak je nutné s vysavačem manuálně pohybovat a věnovat tak čištění kousek svého času. Vysávání ale není nijak náročné a zvládne ho každý. Stejně tak není složité sestavení bazénového vysavače a jeho zapojení.

Praktický ruční bazénový AKU vysavač fungující bez připojení k filtraci

Chcete mít svůj bazén či vířivku vždy perfektně čistou? Ruční AKU bazénový vysavač Planet Pool AQUA BROOM je skvělým řešením, které vám usnadní péči o vaši vodní oázu. Tento vysavač pracuje bez připojení k filtraci bazénu, což znamená, že se nemusíte starat o složité instalace či hadice. Stačí jednoduše zmáčknout tlačítko ON a začít vysávat. S tímto vysavačem dosáhnete dokonalé čistoty s minimálním úsilím. Je napájen běžnými bateriemi typu D, které zajistí až 3 hodiny nepřetržitého provozu.

Cena v době recenze: 1 099 Kč

Automatický bazénový vysavač Dolphin E20 čistící dno i stěny bazénu

Dámy a pánové, chlapci a děvčata, shromážděte se a podívejte se na zázrak, kterým je automatický bazénový vysavač Dolphin E20! Tento malý šikovný přístroj řekne “sbohem” nečistotám a řasám ve vašem bazénu rychleji, než řeknete “Švec”! Díky snadno ovladatelnému aktivnímu kartáči tento věrný pomocník vyčistí bazén od otravných řas a bakterií jako nikdo jiný. Ale počkejte, je toho ještě víc! Bazénový vysavač Dolphin E20 není jen obyčejně lehký! Ve skutečnosti je tak lehký, že by se mohl vznášet, kdyby nebylo jeho neústupného odhodlání udržet váš bazén v čistotě. Tento mohutný vysavač je určen pro všechny typy bazénů a snadno vyčistí dno i stěny vašeho bazénu.

Cena v době recenze: 25 990 Kč

Výkonný automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC

Automatický bazénový vysavač Hayward TigerShark QC vyniká kvalitou provedení, výkonem a velmi tichým chodem. Zajistí čištění vašeho bazénu, a to zcela automaticky bez vaší asistence. Vysavač je vybaven kvalitními filtry. Filtrační koš je snadno přístupný a filtry je možné tak jednoduše vypláchnout pomocí zahradní hadice a nechat následně uschnout. Integrované kartáče jsou vhodné pro všechny povrchy bazénů, a to i ty velmi hladké. Tento typ automatického vysavače je vhodný pro všechny druhy bazénů, ať už nadzemní či zapuštěné, tak i ty s klasickou PVC folií, plastové, keramické, nerezové, dlaždicové apod.

Cena v době recenze: 25 990 Kč

Ruční bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe s postranními štětinami

Jak prodloužit čistotu v bazénu? Jak se efektivně zbavit nečistot? Který pomocník vám v tomto směru pomůže? Mezi nepostradatelné doplňky výbavy k zahradnímu bazénu patří vysavač. Bazénový vysavač Ocean Vac de Luxe je určen pro všechny typy bazénů. Jedná se o ruční bazénový vysavač s kvalitní výbavou. Je určen pro čištění dna i stěn bazénu. Vysavač je vybaven speciálním olověným závažím, díky kterému při vysávání dna bazénu je dostatečně stabilní a drží se u dna bazénu. Připojení této kvalitní vakuové hlavice je možné na standardní teleskopickou tyč i na vysavačovou hadici o průměru 32 a 38 mm.

Cena v době recenze: 499 Kč

Praktický výkonný poloautomatický bazénový vysavač ProStar

Jak udržet v bazénu čistou vodu? Jak se co nejvíce vyhnout bazénové chemii? Vysavač ProStar Vac Trendy Marimex je určen pro nadzemní i zapuštěné typy bazénů. Je ideálním řešením pro ty, kdo mají menší či středně velký bazén. Vzhledem k tomu, že tento typ vysavače skýtá efektivní uplatnění ve všech bazénech, díky tomu tak snížíte právě použití jakékoli chemie a jiných prostředků. S pomocí vysavače zbavíte bazén nejen hrubých nečistit, ale také kalu. Poloautomatický vysavač oceníte pro jeho samostatný chod.

Cena v době recenze: 2 290 Kč

Univerzální bazénový vysavač Satar-Vac

Univerzální bazénový vysavač. Je možné připojit k většině bazénů prodávaných v České republice. Vysavač Star Vac obsahuje sadu nástavců pro efektivnější údržbu.

Cena v době recenze: 999 Kč

Bazénový vysavač Star Vac Marimex

Univerzální bazénový vysavač. Je možné připojit k většině bazénů prodávaných v ČR. Vysavač Star Vac obsahuje sadu nástavců pro efektivnější údržbu, jako je např. modul na vysávání rohů bazénů.

Cena v době recenze: 699 Kč

Praktický ruční bazénový vysavač Star Vac

Vysavač Star Vac je univerzálním typem ručního neboli manuálního vysavače, jenž lze připojit k většině bazénů prodávaných v České republice. Pro co nejvyšší efekt je vysavač vybaven sadou nástavců. Bazénový vysavač přináší řadu výhod. Díky němu odstraníte nejen mechanické nečistoty, ale zároveň i filtrujete bazénovou vodu. Odebráním nečistot dochází k celkovému zlepšení kvality vody v bazénu.

Cena v době recenze: 999 Kč

Skládací malá hladinová síťka na nečistoty

Hladinová síťka na sběr nečistot z hladiny vody v bazénu. Délku tyče si volíte pomocí šroubovacích nástavců. Praktický pomocník pro zbavení nečistot ve vašem bazénu.

Cena v době recenze: 239 Kč

Bazén Tampa s kartušovou filtrací

Bazén Tampa o rozměru 3,05×0,76 m v klasickém kruhovém provedení potěší malé i velké uživatele. Praktický nadzemní bazén se pyšní nadčasovým designem. Výhodou je, že pořízením bazénu získáte veškeré potřebné příslušenství. Díky tomu ušetříte čas i peníze. Výsledkem je, že během chvíle po napuštění vodou je bazén připraven k užívání. Součástí balení je kartušová filtrace, podložka pod bazén, krycí plachta chránící před většími nečistotami a udržující teploty vody přes noc, dále bazénový vysavač, plovák na tablety, chemický set START a hladinová skládací síťka.

Cena v době recenze: 4 469 Kč

Elektrický bazénový vysavač Vacuum

Elektrický bazénový vysavač VACUUM je ideální pro čištění vířivých bazénů, ale i malých bazénů nebo dětských bazénů. Vestavěná dobíjecí baterie Li-Ion (USB kabel 5V DC součástí dodávky.

Cena v době recenze: 1 599 Kč

Moderní kruhový bazén ratan s příslušenstvím

Bazén z řady Deluxe s antikorozním rámem s patentem Steel Pro MAX a dalšími stabilizačními pásy je typicky rodinný bazén a především víceletý bazén. Bazén je vybaven bezpečným žebříkem, který chrání bazén před neúmyslným poničením. Rozbalování bazénu probíhá velmi rychle, nepotřebujete nářadí, vše co potřebujete udělat, je spojit stojanové trubky se systémem Seal & Lock a můžete začít napouštět vodu.

Cena v době recenze: 6 999 Kč

Bazénový ruční vysavač s kartáčky GRE

Bazénový vysavač s extra kartáčky na krajích zajistí ještě efektivnější čištění vašeho bazénu. Vysavač lze nasadit na běžně prodávané teleskopické tyče.

Cena v době recenze: 399 Kč