Dětské hřiště na zahradu

Máte doma neposedné děti? Připravte jim na zahradě za domem dětské hřiště, na kterém se vydovádí. Vašemu zahradnímu hřišti by rozhodně neměla chybět houpačka, skluzavka a pískoviště. Případně jim můžete přichystat hrací věž s mosty, hrazdami a domečky, které dětské hraní ještě více okoření. To vše můžete pořídit v bytelném dřevěném provedení, které perfektně ustojí nápory větru. Jediné, co ale dřevo vyžaduje, je pravidelné ošetřování.

Ze dřeva ale můžete pořídit pouze konstrukci hřiště a komponenty, jako skluzavku a houpačku, pak můžete dokoupit z odolného plastu. I taková možnost je přípustná. Důležité hlavně je, aby všechny prolézačky na hřišti byly bezpečné. Hrany musí být dokonale oblé a barvy nezávadné. Všude by mělo být dostatek držadel. Houpačky pro malé děti by navíc měly mít bezpečnostní pásy. To, jestli daná prolézačka splňuje všechny tyto normy zjistíte tak, že bude mít certifikát bezpečnosti.

Zábavné bazénkové centrum s vláčkem

V letních dnech je tou nejlepší volbou pro pořádné osvěžení. Platí i pro nejmenší. Bestway Little Caboose vláček o rozměru 285 x 224 x 119 cm zaujme na první pohled. Takto řešené nafukovací bazénové centrum pro nejmenší neujde pozornosti ani dospělého. Tento typ bazénku je vhodný zejména pro děti od 2 let. Nafukovací centrum je vyrobeno z odolného vinylového materiálu. Bazén se velmi snadno napouští i vypouští.

Cena v době recenze: 1 349 Kč

Nafukovací dětské hřiště se skluzavkou a brouzdalištěm

Jak dopřát nejmenším pořádnou zábavu a osvěžení v letních dnech? Pořiďte jim nafukovací hřiště, které máte se vším všudy. Záruka spokojenosti dětí i rodičů. Garance neutuchající zábavy a dlouhé životnosti výrobku. Nafukovací dětské hřiště se skluzavkou 2,39 x 2,06 x 0,86 m 5305 je určeno pro nejmenší děti a to dokonce hned pro několik takto malých uživatelů. Čím více dětí, tím samozřejmě pro ně lepší a o to větší zábava.

Cena v době recenze: 879 Kč

Velké nafukovací vodní hřiště pro nejmenší děti

Je určen pro několik uživatelů, kde každý najde něco pro sebe. Zábava v bazénu změní vaši zahradu na skutečný výlet na tropický ostrov, kde si děti procvičí dovednosti pomocí fantazie vynalézavosti. Bazén je spojen s ostrovem, odkud se dostat ven, musíte jít přes imitaci lávové fontány, která dodává důvěryhodnost vyústění sopky. Hřiště je také vybavena nafukovací skluzavkou, na kterou se musí děti vyšplhat po schodech samy.

Cena v době recenze: 1 029 Kč