Dětské skluzavky a klouzačky

Dětské skluzavky a klouzačky představují pro děti nikdy nekončící zdroj zábavy a potěšení. Pokud jim takovou srandu chcete také dopřát, určitě zauvažujte nad tím, do jakého prostoru skluzavku budete pořizovat. Existují totiž skluzavky, které jsou vhodné do bazénu, na zahradu nebo do dětského pokoje. Dětské bazénové klouzačky je nejlepší, když obsahují vodní přípojku, která skluzavku v okamžiku promění v hravý tobogán. Případně je možné přípojku od vodovodu odpojit a používat skluzavku pro běžné klouzání.

Do dětského pokojíčku jsou pak nejvhodnější samostatně stojící skluzavky z odolného plastu, s nimiž je při manipulaci nejmenší práce a námaha. Na zahradu se skvěle hodí zahradní klouzačky vybavené houpačkami, tunely nebo prolézačkami. Na takových se totiž vaše děti nejvíce vyblbnou. Samozřejmě je ale důležité, aby takové skluzavky byly co nejvíce stabilní a bytelné, případně je bylo možné ukotvit do země.

Nafukovací dětské hřiště se skluzavkou a brouzdalištěm

Jak dopřát nejmenším pořádnou zábavu a osvěžení v letních dnech? Pořiďte jim nafukovací hřiště, které máte se vším všudy. Záruka spokojenosti dětí i rodičů. Garance neutuchající zábavy a dlouhé životnosti výrobku. Nafukovací dětské hřiště se skluzavkou 2,39 x 2,06 x 0,86 m 5305 je určeno pro nejmenší děti a to dokonce hned pro několik takto malých uživatelů. Čím více dětí, tím samozřejmě pro ně lepší a o to větší zábava.

Cena v době recenze: 879 Kč

Velké nafukovací vodní hřiště pro nejmenší děti

Je určen pro několik uživatelů, kde každý najde něco pro sebe. Zábava v bazénu změní vaši zahradu na skutečný výlet na tropický ostrov, kde si děti procvičí dovednosti pomocí fantazie vynalézavosti. Bazén je spojen s ostrovem, odkud se dostat ven, musíte jít přes imitaci lávové fontány, která dodává důvěryhodnost vyústění sopky. Hřiště je také vybavena nafukovací skluzavkou, na kterou se musí děti vyšplhat po schodech samy.

Cena v době recenze: 1 029 Kč

Dětské hrací bazénové centrum Ovoce se skluzavkou na zahradu

Nafukovací centrum v designu ovoce o celkové velikosti 2,44 m x 1,91 m x 91 cm. Dva bazénky v jednom – jeden větší a jeden menší. Kapacita menšího bazénku je 57 litrů při maximálním napuštění 11 cm. Kapacita většího bazénku je 493 litrů při maximálním napuštění 20 cm.

Cena v době recenze: 1 159 Kč