Infrasauny

Infrasuany jsou vymožeností dnešní doby. Představují perfektního pomocníka, který pomůže nejen vám, ale celé vaší rodině pečovat o vaše zdraví. Infrasauna je totiž vhodná úplně pro každého, a navíc si ji můžete pořídit k sobě domů, neboť nepotřebuje žádný speciální podklad ani prostor. Infrasauny pracují na jiném principu než klasické finské sauny. Přesto však přináší mnoho zdravotních benefitů.

Infračervené záření, které produkují, především prohřívá tělo zevnitř a tím posiluje přirozenou obranyschopnost. Dále také podporuje vyplavování toxinů ven z těla, uvolňuje dýchací cesty, zlepšuje hojení ran a ulevuje od svalové bolesti. Díky tomu je infrasauna vhodná i pro sportovce, starší osoby nebo jedince s kožními chorobami. Zároveň je hezká na pohled. Vyrábí se v celé řadě provedení, například s prosklenými dvířky, moderními dřevěnými lavicemi a operkami na záda.

Dřevěná infrasauna Marimex POPULAR 3001 L

Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L se díky svému designu hodí do každého interiéru. Při výrobě bylo použito kvalitního dřeva kanadského jedlovce – hemlocku. Infrasauna Marimex POPULAR 3001 L umožňuje vychutnat kouzlo saunování dvěma osobám najednou. Malé rozměry dovolují infrasaunu umístit v rodinném domě i prostornějším bytě. Dveře s kouřovým sklem umožňují pohodlný výhled po okolí sauny. Součástí výbavy je ionizér a rádio/mp3 přehrávač. Tato infrasauna má již podlahové topidlo.

Cena v době recenze: 19 990 Kč