Krycí plachty na bazén

Krycí plachty se stávají neodmyslitelnou součástí vybavení k bazénům. Starají se o zachování a prodloužení kvality vody. Chrání hladinu před vzduchem přenášenými nečistotami, hmyzem, pylem, jehličím a listím. Solární plachty navíc zachycují a kumulují vzdušné teplo, čímž můžete svou koupací sezónu prodloužit i o několik týdnů. Všechny plachty zároveň rapidně snižují spotřebu čistící chemie a během letní sezóny minimalizují odpařování vody.

Vybírat můžete z nepřeberného množství rozměrů dle typu vašeho bazénu. Rozdíly jsou i v uchycení, některé plachty jsou vybaveny gumovými lanky, jiné zas napínáte pomocí ráčny po obvodu konstrukce. Bublinkové solátní plachty jen položíte na vodní hladinu. Údržba bazénového krytí je jednoduchá, nečistoty stačí sklepat, případně otřít hadrem nebo smýt proudem vody. Po sezóně plachtu vysušte a uložte na chráněné místo, prodloužíte tak podstatně její životnost.

Kruhový bazén Intex s příslušenstvím

Bazén INTEX o rozměru 4,57×1,22 m skýtá vskutku dostatek prostoru pro užití si nejen osvěžení, ale koupání pro celou rodinu. Děti se vyřádí. Bazén je vyroben z kvalitní, pevné a odolné laminované folie. Součástí balení je rovněž kartušová filtrace, a to včetně propojovacích hadic, krycí plachta, která tak ochrání vodu před většími nečistotami a přes noc udrží teplotu vody, dále podložka pod bazén a praktické bezpečnostní schůdky.

Cena v době recenze: 6 990 Kč

Bazén v luxusním dřevěném provedení s příslušenstvím

Osmiúhelníkový bazén má objem pro cca 11 300  / 16 800 litrů vody a výšku hladiny max. 111 cm. Vnější dřevěný žebřík ze severského smrku a žebřík z nerezové oceli vám usnadní vstup do chladné vody (obojí je obsahem základního balení). Díky speciálnímu hloubkovému ošetření (tlaková impregnace) dřevo perfektně odolává vodě i povětrnostním vlivům. Vnitřní prostor je vyplněn pevnou modrou PVC fólií o síle 0,6 mm.

Cena v době recenze: 126 489 Kč