Solární plachty na bazén

Solární bazénové plachty připomínají zvětšenou bublinkovou fólii. Tyto plachty dokázou díky bublinám efektivně využít sluneční energii a kumulovat vzdušné teplo, což využijete i během chladnějších dnů a můžete tak prodloužit koupací sezónu. Zároveň kryjí vodní hladinu a zachycují nečistoty, jako je hmyz, pyl, listí a jehličí, čímž snižují množství používané chemie. Stabilně vyšší teplota také zabraňuje nadměrné tvorbě nežádoucích vodních řas.

Vybírat můžete z plachet podle typu vašeho bazénu či si nechat rozměr uříznout na míru. Důležitá je také síla použitého materiálu. Specializované prodejny a e-shopy nabízejí mnoho variant. Někteří výrobci dodávají na trh i plachty se zvýšeným efektem ohřevu díky spodní černé vrstvě, která pohlcuje sluneční záření. K plachtě doporučujeme pořídit navíjecí zařízení, které podstatně usnadní manipulaci a prodlouží životnost šetrným svinutím a uložením plachty.

Praktická solární plachta na zahradní bazén

Prodlužte svou koupací sezónu s naším solárním bazénovým krytem! Solární kryt se usazuje přímo na vodní hladinu uvnitř okrajů vašeho bazénu, a proto dokáže v závislosti na množství přímého slunečního svitu zvýšit teplotu vody ve vašem bazénu až o 1 stupeň Celsia.

Cena v době recenze: 1 474 Kč

Oválný zahradní bazén s filtrací Intex Prism Frame Oval – ideální pro rodiny s dětmi

Bazén Intex Prism Frame Oval o rozměrech 5,03 x 2,74 x 1,22 m je ideálním bazénem pro rodiny s dětmi! Díky jeho perfektní kovové konstrukci, obdélníkovému tvaru a pevnému dnu útočí na pozici nepostradatelných věcí, které musíte mít v létě na zahradě! Děti se v něm hezky vydovádí a vy v něm strávíte příjemné chvíle na lehátku s drinkem v ruce. Bazén Intex Prism Frame Oval je zkrátka důkazem toho, že skvělou dovolenou lze zažít nejen na dovolené u moře, ale klidně i na zahradě!

Cena v době recenze: 14 490 Kč

Solární bublinková krycí plachta

Kvalitní bublinková solární plachta Intex vhodná pro kruhové bazény Intex Easy Set a Prism Frame o průměru 3,66 m. Bublinková solární plachta plave na hladině vody bublinkami dolů a udržuje teplotu. Bublinky působí při slunečním záření jako čočky a tím ohřívají vodu. Solární plachta disponuje odvodňovacími otvory, které zabraňují akumulaci vody na plachtě například při dešti. Díky těmto otvorům je sejmutí plachty velice snadné i bez předchozího odčerpávání dešťové vody. Ušetří výdaje na ohřev až o 70 %. Solární plachta redukuje odpařování vody až o 90 %.

Cena v době recenze: 449 Kč