Solární sprchy

Solární sprchu oceníte na menší zahradě, když se chcete osvěžit v horkých letních dnech, tak i v případě, že bazén máte. Díky solární sprše totiž ze sebe můžete před vstupem do bazénu smýt všechny nečistoty a tím uchránit kvalitu vody uvnitř bazénu. Vyzdvihnout je také potřeba ekologický a šetrný přínos solárních sprch. V zásobníku v nitru těla sprchy se voda ohřívá jen pomocí slunečních paprsků a může vystoupat až na 60 °C. Tím solární sprcha šetří energii za ohřev vody a tím pádem chrání i vaše peníze před zbytečnými výdaji.

Solární sprchy se vyrábí v různých provedeních a velikostech. Oblíbené jsou jak solární sprchy přenosné, tak pevně zabudované k podložce. Se sprchami přenosnými se pochopitelné lépe manipuluje a je možné je přemisťovat podle toho, kam právě svítí nejvíce slunce, avšak mají podstatně menší objem zásobníku. Některé sprchy mohou mít ještě přídavnou baterii ve spodní části, která skvěle poslouží pro oplach nohou od trávy.

Solární sprcha v moderním designu

Zapomeňte na sprchování či oplachování těla studenou vodou z kohoutku. Díky solární sprše Sunny style si při jasném počasí dokážete nahřát vodu na opláchnutí před vstupem do bazénu zdarma.

Cena v době recenze: 2 390 Kč

Černá solární sprcha Alu se zásobníkem na 40 l

Solární sprcha Alu 40 l v černém provedení potěší každého. Nezáleží, jak velkým pozemkem disponujete. Tato praktická venkovní sprcha se vejde kamkoli. Je možné provést pevnou montáž sprchy v exteriéru. Rovněž nabízí jednoduché napojení k zahradní hadici. Prim hraje ovšem to, že solární sprcha se zásobníkem až 40 l se naplní pouze studenou vodou. Zásobník absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na možných 50 °C.

Cena v době recenze: 4 199 Kč

Moderní solární sprcha v praktickém provedení

Jak si užít osvěžení v horkých dnech i v případě, že nemáte místo na bazén? Či jak ještě více zajistit co nejčistší vodu v bazénu? K tomuto účelu vám dokonale poslouží zahradní sprcha. Solární sprcha Hawaj 38 l v černo-stříbrném provedení vám umožňuje snadný ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Díky tomu vám tento výrobek šetří peníze. Pracuje na bázi solární energie, respektive slunečních paprsků. Vy si sami určíte teplotu a to díky pákovému kohoutku s regulací studené/teplé vody. Důležité je umístění. Nejvhodnější je místo, kam nejvíce svítí slunce. Zahradní sprcha je snadná na ovládání i mobilitu. Sprcha má i separátní kohoutek pro mytí nohou.

Cena v době recenze: 3 599 Kč

Solární sprcha s velkým zásobníkem Hawaj Fantasy Rain 35 l

Léto, slunce, pohoda, a k tomu bazén, co víc si přát? Možná ještě jednu věc, která vám tento čas zpříjemní, a tou je kvalitní solární sprcha Hawaj Fantasy Rain. Její k životnímu prostředí šetrný a zároveň úsporný provoz je jistě nezpochybnitelnou výhodou. Designově atraktivní konstrukce sprchy v černo stříbrné barvě zahrnuje jak solární kolektor, tak také zásobník na ohřátou vodu o objemu 35 litrů.

Cena v době recenze: 2 899 Kč

Zahradní solární sprcha s ruční sprchovou hlavicí

Milovníci zahradních bazénů dozajista čas od času pokukují po zahradních sprchách. Pokud patříte mezi ně a stále váháte, zda si sprchu pořídit, pak vězte, že právě nyní je ten správný čas na její koupi. Top produktem jsou v současnosti energeticky úsporné solární sprchy. Skvělým zástupcem je právě tato solární sprcha Uno od značky Marimex.

Cena v době recenze: 2 190 Kč

Designová solární sprcha 23 litrů s nastavitelnou hlavicí

Máte rádi moderní věci, baví vás se jimi obklopovat, a to jak v domácnosti, tak i na své zahradě? Pak vás určitě zaujme i tato opravdu výjimečná designová solární sprcha od značky Hometrade. Hodí se jak k vašemu bazénu, tak i na zahradu či na chatu. Ušetří vám čas i peníze, jelikož její provoz je takřka bez nákladů. Vodní nádržka má objem 23 litrů.

Cena v době recenze: 1 890 Kč

Solární sprcha Speedshower s objemem 20l

Solární energie patří mezi příjemné výdobytky moderní doby, snadno ji lze použít i na vaší zahradě, kupříkladu k ohřevu vody. Pomocí solární sprchy si léto u bazénu či na chatě ještě více zpříjemníte. Budete mít teplou vodu bez dalších nákladů, což jistě potěší. Sprcha má příjemný design, který kombinuje plastové tělo s nádržkou na vodu s objemem 20 litrů a úzkou trubkou z nerezové oceli, na niž se napojuje sprchová hlavice.

Cena v době recenze: 3 300 Kč

Ekologická solární sprcha Hawaj Uno 38 l s dlouhou hlavicí

Češi si umí čas na své zahradě neuvěřitelně užít. Kromě krásných rostlin, květin a výpěstků si vytvoří dokonalou relaxační zónu v podobě zákoutí u bazénu, kde si dopřejí odpočinek i zábavu. Chcete-li svůj čas u bazénu povýšit na novou úroveň a zajistit si komfort a pohodlí, pak určitě neváhejte a pořiďte si tuto jedinečnou solární sprchu.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Malá a levná venkovní solární sprcha Sunny Style

Máte na své zahradě menší bazén a toužíte po bazénové sprše, ale říkáte si, že se vám to nevyplatí? Pak se mýlíte a tato úžasná solární sprcha Sunny style od značky Marimex je přesně tím, co potřebujete. Před koupáním v bazénu i po něm určitě oceníte příjemně teplou vodu, kterou si díky osmilitrovému integrovanému zásobníku na vodu užijete vy i vaše rodina. Sprcha má příjemný originální design, který se krásně hodí do přírody.

Zahradní solární sprcha 38 litrů z UV odolného plastu

Zvažujete-li koupi zahradní sprchy k bazénu či na svou zahradu k letnímu osvěžení po náročném dni v práci nebo po sekání trávníku, pak určitě důkladně vybírejte. U solárních sprch je velkou výhodou ohřev vody bez použití elektrické energie. Sluneční paprsky udělají práci levněji a vy budete nadmíru spokojeni.

Cena v době recenze: 3 499 Kč

Solární sprcha Hometrade 20 litrů k zapuštěnému zahradnímu bazénu

Také je pro vás největším odpočinkem čas strávený na vlastní zahradě, na terase, u bazénu? Pak vám možná k dokonalosti chybí už jen zahradní sprcha. Je-li tomu opravdu tak, pak se to dá snadno a rychle napravit. Tato perfektní solární sprcha Hometrade má zásobník na vodu s obsahem dvaceti litrů. Díky ekologické a současně úsporné formě ohřevu nezatíží vaši peněženku. Zajímavý moderní design sprchy se stabilní kovovou základnou doplňují armatury z chromovaného kovu.

Cena v době recenze: 2 250 Kč

Solární sprcha na zahradu s dlouhou hlavicí 38 l

Solární sprcha Hawaj Uno 38 l je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody.

Cena v době recenze: 3 149 Kč

Praktická solární sprcha v černém provedení

Solární sprcha Hawaj Alu 40l | černá. Solární sprcha je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Solární sprchu lze využívat zhruba od dubna do září, při příznivém počasí samozřejmě i déle. Doporučujeme její umístění v takové části zahrady, kam slunce svítí největší část dne a zároveň bude sprcha chráněna před větrem

Cena v době recenze: 4 399 Kč

Solární sprcha Marimex UNO 20 l

Zahradní sprcha UNO je určena pro venkovní použití pro zajištění ohřevu vody zcela zdarma za pomoci ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie, kdy její tělo zároveň slouží jako solární kolektor. Pojme až 22 l vody. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Horní sprchovací hlavice je vybavena kloubem pro polohování. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen ventil, nedochází k úniku vody.

Cena v době recenze: 2 490 Kč

Solární sprcha s nastavitelnou hlavicí Cool 20 l

Pomocí solární sprchy získáte příjemně teplou vodu ekologicky a navíc zcela zdarma. Solární sprcha se plní pouze studenou vodou do zásobníku, který absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na teplotu 50°C. Nastavitelná sprchová hlavice. Pákový kohout na studenou i teplou vodu. Zahradní solární sprcha Cool 20 litrů je vyrobena z UV odolného plastu se spodní patkou pro uchycení k podlaze.

Cena v době recenze: 1 999 Kč

Zlevněná solární sprcha 35 litrů HT4604 Hometrade

Díky solární sprše máte teplou vodu s nulovými náklady. Ohřev vody bez elektřiny. Solární sprcha má kovovou základu, která zaručuje stabilitu. Armatury jsou z chromovaného kovu. Sprchová hlavice je snadno nastavitelná a otočná o 180 stupňů.

Cena v době recenze: 2 790 Kč

Solární sprcha Marimex Sun

Zahradní sprcha je určena pro venkovní použití se zajištěním ohřevu vnitřního objemu 8 l vody pomocí ekologického zdroje ohřevu – sluneční energie. Pro sprchování musí být zahradní sprcha stále napojena na vodovodní řad. Není-li napojena, nelze se sprchovat. Pokud je sprcha odpojena a je uzavřen ventil, nedochází k úniku vody.

Cena v době recenze: 1 990 Kč

Výprodej solární sprcha na zahradu 38 litrů

Solární sprcha Hawaj 38 l je zařízením, který Vám umožňuje ohřev vody v zásobníku za využití solárního ohřevu. Tento alternativní ohřev s sebou nepřináší žádné finanční náklady. Samonosná konstrukce sprchy slouží zároveň jako sběrný zásobník vody a solární kolektor, který působením slunečních paprsků vodu ohřívá. Teplotu vody si určíte sami díky pákovému kohoutku s regulací přívodu teplé/studené vody.

Cena v době recenze: 3 399 Kč

Solární sprcha k zahradnímu bazénu Fantasy Rain 34 l

Pomocí solární sprchy získáte příjemně teplou vodu ekologicky a navíc zcela zdarma. Solární sprcha se plní pouze studenou vodou do zásobníku, který absorbuje sluneční energii a vodu zahřeje až na teplotu 50°C. Nastavitelná sprchová hlavice. Pákový kohout na studenou i teplou vodu.

Cena v době recenze: 2 999 Kč