Tepelné čerpadlo k bazénu

Bazénové tepelné čerpadlo je ideálním řešením pro všechny, kterým je letní koupací sezóna příliš krátká. Čerpadlo umožňuje získávat teplo z okolí bazénu pomocí střídajících se cyklů komprese a expanze teplonosné tekutiny. Kompresor, který tekutinu stlačuje a zahřívá, ji pak dopraví do systému spirál výměníku, který teplo předá bazénové vodě. Ohřev vody probíhá plynule a umožní vám využít bazén až po dobu 7 měsíců v roce. Nejvyšší účinnosti dosahuje tepelné čerpadlo při teplotách vzduchu mezi 15–25°C, avšak používat jej můžete i v rozmezí 8–35°C.

Při výběru čerpadla se musíte řídit především objemem vody v bazénu, podle kterého jsou čerpadla dimenzována. Slabší zařízení pro malé bazény je schopen zapojit i laik, ovšem silnější čerpadla na velký objem vody musí uvést do provozu zkušený technik. Výhodou tepelného čerpadla je úspora financí. Oproti klasickému elektrickému ohřevu ušetříte až 80% elektrické energie.

Praktické tepelné čerpadlo k bazénu Marimex

Jak si prodloužit koupací sezónu ve vlastním bazénu? Tepelné čerpadlo PREMIUM 3500 značky Marimex je určeno pro ohřev vody v bazénech o objemu do 15 m³. Kvalitní čerpadlo zajistí ohřev vody, a to i bez slunečního záření. Předností je nejen efektivní ohřev vody, ale i samotná jednoduchá obsluha čerpadla a jeho nenáročná údržba. Zároveň se jedná o šetrný způsob k životnímu prostředí, a to zásluhou titanového výměníku využívající obnovitelné zdroje energie. Rovněž umožňuje připojení přes Bluetooth.

Cena v době recenze: 14 990 Kč

Tepelné čerpadlo Premium 5000 pro ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 5000 je vhodné pro ohřev vody v bazénech o objemu do 22 m³. Čerpadlo zajistí efektivní ohřev vody i bez slunečního záření. Toto čerpadlo disponuje funkcí odmrazování, má LED displej a nabízí možnost připojení přes Bluetooth. Marimex PREMIUM 5000 se postará o rychlý ohřev vody ve vašem bazénu.

Cena v době recenze: 23 990 Kč

Tepelné čerpadlo pro ohřev bazénu Premium 800 s příslušenstvím

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 8000 je praktickým řešením a vhodným ohřevem vody v bazénech do 35 m3. Čerpadlo zajistí ohřev vody, a to i bez slunečního záření. Čerpadlo oceníte nejen po kvalitní a funkční stránce, ale i tím, že je nenáročné na prostor, má minimální náklady na provoz. Výhodou je i snadná obsluha a nenáročná údržba. Čerpadlo je vybaveno funkcí odmrazování a má praktický LED displej.

Cena v době recenze: 32 490 Kč

Tepelné čerpadlo Premium 3500 pro ohřev vody v bazénu

Tepelné čerpadlo Marimex Premium 3500 je vhodné pro ohřev vody v bazénech do 15 m3. Čerpadlo zajistí efektivní ohřev vody i bez slunečního záření. Toto čerpadlo disponuje funkcí odmrazování, má LED displej a nabízí možnost připojení přes Bluetooth.

Cena v době recenze: 14 979 Kč

Elektrický ohřev určený pro nadzemní bazény

Vlastní ohřívač je uchycen k nerezovému stojanu, který po ukotvení zajišťuje stabilní polohu ohřívače. Tělo ohřívače je z plastu odolávajícímu vysoké teplotě. Topná patrona je z TITANU. Pro regulaci teploty slouží termostat od +5°C do +40°C, dále je zařízení jištěno tepelnou pojistkou.

Cena v době recenze: 8 370 Kč