Bazénové schůdky – výška stěny bazénu do 1,22 m

Bazénové schůdky - výška stěny bazénu do 1,22 m

Rozměry schůdků k bazénu
Rozměry schůdků k bazénu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.4/10

Takže máte nadzemní bazén s výškou stěny až 1,22 metru? Pak pro vás máme přesně to pravé – naše úžasné kovové schůdky s plastovými nášlapy! Po nich se velmi snadno vstupuje do bazénu a vystupuje z něj. Už se nebudete trápit a mávat kolem sebe jako velryba na pláži, příteli. S našimi schůdky do bazénu budete klouzat do vody a z vody jako ladný delfín. Ale počkejte, je toho ještě víc! Tyto schůdky neslouží jen pro vaše pohodlí, ale také jako další bezpečnostní prvek pro váš nadzemní bazén. Udržováním těchto schůdků v čistotě zabráníte nechtěnému ponoření nic netušících dětí nebo zvířat. Nejenže si tak budete moci v klidu a pohodě užívat svůj bazén, ale budete mít také jistotu, že do něj nikdo omylem nespadne a nezpůsobí chaos. Je to opravdu situace, která je výhodná pro všechny.

Nyní si pojďme promluvit o technických věcech. Tyto schůdky mají nosnost 100 kg, takže ať už jste štíhlý plavecký stroj, nebo máte pár kilo navíc (zde neodsuzujeme), tyto schůdky to zvládnou. A díky šířce 35 cm jsou ideální i pro ty nejneohrabanější plavce. Už se nebudete muset nešikovně snažit udržet rovnováhu na úzkém schůdku a riskovat, že vám břicho spadne do vody. Tyto schůdky vám kryjí záda, nebo spíše vaše nohy.

Pokud vás tedy už nebaví zápasit s tím, jak se dostat do bazénu a z bazénu, a pokud chcete zajistit bezpečnost svých blízkých (a možná i domácích mazlíčků), pak už nehledejte nic jiného než naše kovové schůdky s plastovými nášlapy. Jsou dokonalým doplňkem každého bazénu s výškou stěny až 1,22 metru. Věřte, že jakmile tyto schůdky vyzkoušíte, budete se divit, jak jste bez nich mohli přežít. Plavání ještě nikdy nebylo tak snadné a zábavné!

Základní vlastnosti

  • Hmotnost: 9,1 kg

Cena v době recenze: 1 990

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Bazénové schůdky – výška stěny bazénu do 1,22 m.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné:

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Velký nadzemní kruhový zahradní bazén Florida Premium Greywood 4,57x1,22 m s filtrací

Velký nadzemní kruhový zahradní bazén Florida Premium Greywood 4,57×1,22 m s filtrací

» Další Praktický ruční bazénový AKU vysavač fungující bez připojení k filtraci

Praktický ruční bazénový AKU vysavač fungující bez připojení k filtraci