Levný solární ohřev bazénu Avenberg EKO L3000

Levný solární ohřev bazénu Avenberg EKO L3000

Levný solární panel ohřev vody v bazénu
Levný solární panel ohřev vody v bazénu
Kvalitní český solární článek pro ohřev vody v bazénu
Kvalitní český solární článek pro ohřev vody v bazénu

Hodnocení návštěvníků

VN:F [1.9.22_1171]
Zpracování
Vzhled
Materiál
Praktičnost
Cena
Hodnocení: 8.6/10

Avenberg EKO L3000 je levný solární panel, který k ohřevu bazénu využívá sluneční energii. Použitím tohoto solárního ohřívače bazénu můžete prodloužit dobu používání vašeho bazénu o několik měsíců, což vám umožní maximálně využít vaši investici. S ohřívačem Avenberg EKO L3000 nebudete muset dlouho čekat, než se voda ve vašem bazénu samovolně ohřeje. Tento solární panel je navržen tak, aby rychle a účinně ohříval vodu v bazénu, a zajistil vám tak teplé a příjemné koupání.

Solární panel Avenberg EKO L3000 je vyroben z PP, který je speciálně stabilizován proti UV záření. To zajišťuje, že solární článek odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám a dlouhodobému působení slunečního záření, aniž by došlo k jeho poškození. Konstrukce solárního článku Avenberg EKO L3000 obsahuje speciální dutinovou desku, která je extrudovaně svařena se sběrnou trubicí. Tato konstrukce umožňuje snadné připojení k systému ohřevu bazénové vody, takže instalace je jednoduchá a bezproblémová. Využitím síly volné solární energie poskytuje Avenberg EKO L3000 ekologické řešení pro ohřev bazénu. Nejenže pomáhá snížit vaši uhlíkovou stopu, ale také eliminuje potřebu drahé elektřiny nebo plynových ohřívačů bazénu. S tímto solárním ohřevem bazénu si můžete užívat teplý a příjemný bazén bez obav z vysokých nákladů na energii.

Rozhodně lze říci, že Avenberg EKO L3000 je cenově dostupný a účinný solární ohřev bazénu, který vám umožní využívat bezplatnou solární energii k ohřevu vašeho bazénu. Díky svým schopnostem rychlého ohřevu a odolné konstrukci je tento solární panel skvělou investicí pro prodloužení doby používání vašeho bazénu a maximalizaci jeho potenciálu. Rozlučte se s chladnou vodou v bazénu a přivítejte příjemné koupání se solárním ohřevem bazénu Avenberg EKO L3000.

Základní vlastnosti

  • Délka článku 3000 mm
  • Jednoduché připojení – připojovací trubka o průměru 32 mm, nepotřebujete obvykle připojovací soupravu.
  • Velikost článku 800 x 3000mm. Snadná montáž – připojení hadicí k bazénové filtraci.

Cena v době recenze: 2 499

Odkaz na prodejce kde lze koupit produkt Levný solární ohřev bazénu Avenberg EKO L3000.

Pokud nesměřuje na stránku s tímto produktem. Pak je již vyprodán a odkazuje na podobné produkty daného prodejce.

Podobné: ||

Snadný výběr podle vlastností... zde

« Předchozí Solární ohřev SLIM 360 Marimex

Solární ohřev bazénů SLIM 360 Marimex